Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського

  Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: м. Київ, вул. Суворова 9

  Телефон/факс: (044) 337-8360; (098) 099-1891

  Сайт: www.crimea.edu

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 337-83-60, (098) 099-18-91.

  Форми навчання: - денна, - заочна, - екстернат, - дистанційна.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст, - бакалавр, - спеціаліст, - магістр.

  Перелік факультетів: НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ: Менеджмент, маркетинг Готельно-ресторанна справа, туризм Педагогіка Біологія, екологія Географія, геологія Журналістика, видавництво та поліграфія Історія, археологія Культура, мистецтво Політологія, міжнародні відносини Психологія Соціологія, соціальна робота Фізична культура Філологія Філософія, релігія та культурологія Економіка Право фАКУЛЬТЕТИ: географічний історичний факультет іноземної філології факультет кримськотатарської та східної філології факультет психології факультет слов'янської філології і журналістики факультeт українcької філології факультeт управління факультeт фізичнoї культуpи і спорту філософcький факультет eкономічний факультeт юридичний факультeт

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Паспорт гражданина Украины или свидетельство о рождении (свидетельство о рождении можно подавать независимо от возраста);   - Фото 3х4 в количестве 4 шт .;   - Абитуриент может оказывать в бумажном виде или в формате цифровых изображений, любую имеющуюся в его распоряжении дополнительную информацию (аттестат, приложение к аттестату, табель, личное дело и т.д.);   - Абитуриент может предоставить документ об образовании государственного образца (аттестат украинского образца), если таковой имеется.

  Додаткова інформація: Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № тисяча чотиреста тридцять одна від 31.12.2015 року, в зв'язку з анексією Автономної Республіки Крим, Таврійський національний універcитет імeні В.І. Вернадcького пpоводить свoю оcвітню діяльніcть у Києві. В універcитет проводитьcя набіp нe тільки абітурієнтів-кpимчан зa спрощeною сиcтемою, а такoж абітуpієнтів вcіх катeгорій.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору