Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ

Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Житомир, вул. Якіра, 11

Телефон/факс: (0412) 229-610, 227-286

Сайт: www.naiau.kiev.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Національна академія внутрішніх справ - один із провідних вищих навчальних закладів у державі та системі МВС України, який має 90- річний досвід підготовки висококваліфікованих кадрів для органів внутрішніх справ, інших правоохоронних органів, державних та приватних структур. Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ було створене відповідно до наказу МВС України від 1998 року № 400. У навчальному закладі за заочною формою навчання здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство" на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр". Відділення має необхідну матеріально-технічну базу: окреме двоповерхове приміщення, бібліотечний фонд, що цілком задовольняє потребу слухачів та студентів у навчально-методичній літературі, мультимедійні засоби навчання. Навчальний процес у відділенні забезпечують досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр академії та провідні фахівці вищих навчальних закладів Житомирщини, установ і організацій, які мають науковий ступінь не нижче кандидата наук.

Форми навчання: - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява про вступ до академії; - анкета встановленого зразка; - медична довідка за формою 086-о або її копія; - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього - оригінали або завірені копії; - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см (на матовому папері); - копія паспорта (стор. 1, 2, 11); - документи, що підтверджують право на пільги при зарахуванні, - оригінали або завірені копії; - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірена копія) з наступних навчальних дисциплін: - історія України - профільна дисципліна (не менше 140); - українська мова та література; - іноземна мова або математика

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - 1 потік: з 9 липня по 9 серпня; - 2 потік: з 17 серпня по 3 вересня

Додаткова інформація: Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство" здійснюється за двома напрямами: - із числа працівників органів внутрішніх справ (на умовах окремого договору з працівниками ОВС), термін навчання - 5 років; - із числа цивільних осіб (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб), термін навчання - 4 роки та 6 місяців. Відбір кандидатів на навчання із числа працівників ОВС та оформлення їх навчальних справ здійснюють підрозділи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ та внутрішніх військ. Прийом та оформлення документів вступників із числа цивільних осіб проводиться безпосередньо у відділенні. Вступні екзамени та підсумкова державна атестація проходять на базі НАВС (м. Київ), а навчальний процес - у Житомирському відділенні академії. Невід'ємною складовою процесу підготовки фахівців за заочною формою є навчальна практика студентів 4-го курсу за місцем роботи або в одному з територіальних структурних підрозділів Міністерства юстиції України. Слухачі та студенти відділення щорічно беруть активну участь у науково-практичних конференціях НАВС. Житомирське відділення Національної академії внутрішніх справ також здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство". Випускники відділення отримують дипломи державного зразка Національної академії внутрішніх справ.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору