Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Черкаський інститут (ПрАТ "ВУЗ МАУП")

Черкаський інститут (ПрАТ "ВУЗ МАУП")

Рівень акредитації: III

Форма власності: приватна

Адреса: м. Черкаси, вул. Смілянська, 92 (к. 116)

Телефон/факс: (0472) 634-515

Сайт: cherkasy.iapm.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Черкаський регіональний структурний підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом почав свою діяльність в грудні 1998 р.. Спочатку як Регіональний навчально-консультаційний центр відкритої освіти, з серпня 1999 р. - як Черкаська філія МАУП, а з січня 2006 року - як Черкаський інститут МАУП.

Форми навчання: денна, заочна, дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство; - управління персоналом і економіка праці

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - копія атестата (диплома) і виписка семестрових оцінок (завірені нотаріально); - копія паспорта; - медична довідка (форма 0-86 У); - 6 фото 3 х 4 - свідоцтво про зміну прізвища, імені, по батькові

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

Додаткова інформація: Інститут в користуванні має необхідну навчально-матеріальну базу. Це аудиторії, лабораторії, кабінети окремих галузей права, зал судових засідань, комп'ютерні класи, локальні комп'ютерні мережі у всіх класах, безлімітне цілодобове підключення до мережі інтернет, яка дає можливість доступу викладачів і студентів до інтернету як джерела інформації. Інститут має власну бібліотеку (21 тис. прим.). Працює факс, ксерокс, сканери, сформована бібліотека електронних видань МАУП. У користуванні інституті два читальних зали для студентів (в цілому на 140 посадочних місць) і читальний зал для викладачів. Працює електронний читальний зал. У розпорядженні інституту актовий зал, два спортивні зали, їдальня на 100 посадочних місць, медпункт, гуртожиток. Навчальний, методичний, науковий процеси в Черкаському інституті МАУП забезпечують високопрофесійні фахівці. Так на сьогодні в інституті працює три кафедри, з яких дві випуску. 69% викладачів інституту мають наукові ступені і вчені звання. Науково-педагогічний персонал складається з 36 викладачів, серед яких доктори наук, професори, - 4, кандидати наук, доценти - 21.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору