Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ)

Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ)

Рівень акредитації: ІІІ

Форма власності: державна

Адреса: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Коритнянська, 4

Телефон/факс: (0312) 661-291, (0312) 661-293, 661-295 - факс

Сайт: utei-knteu.org.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ - це вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації, заснований у 2000 році як відокремлений структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, одного з найкращих вищих навчальних закладів України. На сьогоднішній день у навчальному закладі навчається майже 1400 студентів, з них 182 за денною формою навчання. Навчальний процес забезпечують 62 викладачів, серед яких 32 кандидати та доктори наук. Студенти центру мають всі необхідні умови для якісного навчання та дозвілля. До їх послуг спортивний майданчик, буфети, інтернет-кафе, медпункт та ін.. Під час навчання вони проходять практику на провідних підприємствах і установах Закарпатської області. УТЕІ КНТЕУ розвиває міжнародні зв’язки з Празьким та Берлінським готельно-туристичними коледжами (Чехія, Німеччина), Академією туристичного, ресторанного та готельного бізнесу (Австрія), Ніредьгазским торговельним коледжем Угорщина), Кошицьким університетом ім. Шафарика (Словаччина), Познанською вищою школою бізнесу і іноземних мов (Польща).

Форми навчання: денна та заочна форми навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: підготовка спеціалістів ведеться за чотирма напрямками: - "Економіка та підприємництво" (за спеціальністю "Облік і аудит" та "Фінанси"); - "Торгівля" (за спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність"); - "Менеджмент" (за спеціальністю "Менеджмент туристичної індустрії" та "Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу"); - "Харчові технології та інженерія"

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Заява на ім'я директора про вступ до УТЕІ КНТЕУ: - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього (оригінал); - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); - копія трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи); - шлюбне свідоцтво (для осіб, які мають розбіжності у прізвищах в документах: у паспорті, атестаті, дипломі, сетифікатах); - медична довідка за формою 086-о або її копію; - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.; - довідка про ідентифікаційний код; - свідоцтво про загальнодержавне соціальне страхування (для осіб які працюють). Особи, які мають право на пільги, встановлені чинним законодавством України, пред'являють відповідний документ в оригіналі у терміни визначені для надання документів. Поштовий конверт з маркою по Україні - 4 шт.. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом заяв та документів на заочну форму навчання з 1.07.2013 р. по 30.07.2013 року. Прийом заяв та документів на денну форму навчання: з 01.07.2013 р. по 31.07.2013 року.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору