Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету

  Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: приатна

  Адреса: м. Кіровоград, вул. Колгоспна, 73

  Телефон/факс: (0522) 274-640, 349-901, 349-902, (066) 650-0787, (096) 491-0895

  Сайт: virtuni.education.zp.ua/info_cpu/node/2190

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Історія інституту почалася 2010 року, коли в м. Кіровограді було створено навчально-консультаційний пункт Інституту права ім. В. Сташиса. Тоді тут навчалося всього 58 студентів заочної форми за спеціальністю "Правознавство" та напрямом "Право". Сьогодні в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління КПУ отримують освіту 292 студентів на денній та заочній формах навчання, а перелік напрямів підготовки та спеціальностей значно розширився: "Правознавство", "Державна служба", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Облік і аудит". Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані та досвідчені фахівці, 96% з яких - кандидати та доктори наук, юристи-практики. У викладанні дисциплін застосовуються інноваційні методи і технології, використовується якісне технічне забезпечення, яке відповідає сучасним стандартам.

  Форми навчання: - денна, заочна, заочно-дистанційна форми навчання

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

  Перелік факультетів: - правознавство; - облік і аудит; - соціальна робота; - державна служба; - педагогіка вищої школи; - геодезія, картографія та землеустрій

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: є підготовчі курси

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора; - документ державного зразка про попередню освіту і додаток до нього; - сертифікати ЗНО (оригінал або копія) - для абітурієнтів на перший курс; - паспорт, свідоцтво про народження (оригінал і копія 1, 2, 11 стор.); - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (копія); - 6 кольорових фотографій 3 * 4 см.; - медична довідка за формою 086-у; - довідка про щеплення (копія) - для вступників на денну форму навчання; - копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці - для юнаків

  Додаткова інформація: Студенти нашого інституту беруть активну участь у конференціях і семінарах, які проводять ВНЗ України, зокрема Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, Національний університет "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого", Національний університет "Одеська юридична академія", "Харківський національний університет внутрішніх справ", "Національна академія внутрішніх справ" та інші.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору