Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Академія праці, соціальних відносин і туризму

  Академія праці, соціальних відносин і туризму

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: недержавна

  Адреса: м. Київ, вул. В. Окружна, 3

  Телефон/факс: (044) 522-4940, 526-0664

  Сайт: www.socosvita.kiev.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Академія створена як недержавний вищий навчальний заклад. У ній навчається 1744 студенти: на денній формі - 1002, заочній та екстернатній - 694, 50 студентів отримують другу вищу освіту. Навчальні плани дають можливість, з одного боку, приділити значну увагу індивідуальній роботі зі студентами, а з іншого, перетворити Академію на заклад освіти в якому втілюватимуться передові навчальні технології. Організація навчання в Академії відповідає кращим вітчизняним стандартам. Отримана в Академії освіта стосується сфери відносин людини-держави-роботодавців. Навчальний процес здійснюють викладачі чотирьох загально-академічних і тринадцяти фахових кафедр. В Академії працює 175 викладачів. При цьому у викладацькому складі 22 доктора наук, професора; 80 кандидатів наук, доцентів; 73 старших викладачі, асистенти. Кількість спеціалістів вищої кваліфікації становить 60%.

  Форми навчання: - денна; - заочна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: юридичний факультет: - правознавство факультет економіки, соціальних технологій та туризму: - соціальна робота; - соціологія; - економіка підприємства; - маркетинг; - фінанси і кредит; - менеджмент; - туризм центр розвитку профспілкової освіти

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовка: - українська мова та література; - математика; - історія України; - географія; - іноземна мова (англійська або німецька). Вступники на курси з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання подають: - заяву встановленого зразка; - копію табеля за 10 клас або копію документ про повну середню освіту (для випускників минулих років).

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява встановленого зразка (заповнюється у приймальній комісії); - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал чи його копія, завірена в установленому порядку), - медична довідка за формою 086-У (оригінал або копію завірену в установленому порядку); - шість фотокарток розміром 3x4; - два конверти з домашньою адресою. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), а також документи, що дають право на пільги, вступник подає особисто.

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: денна форма навчання – прийом документів з 5 травня до 16 липня; заочна та екстернатна форми навчання – прийом документів протягом року.

  Додаткова інформація: Для вступу на напрями «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Фінанси і кредит» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи економіки, географія або математика. Для вступу на напрям «Менеджмент» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - іноземна мова (вступне випробування). Для вступу на напрям «Соціологія» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історі України, Всесвітня історія, біологія або математика. Для вступу на напрям «Право» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства, історія Україна або всесвітня історія. Для вступу на напрям «Туризм» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія, історія України або іноземна мова.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору