Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Академія рекреаційних технологій і права

Академія рекреаційних технологій і права

Рівень акредитації: ІІІ-IV

Форма власності: приватний

Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 2

Телефон/факс: (0332) 280-428, (0332) 280-197

Сайт: artip.lutsk.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Вищий навчальний заклад інтегрованого типу для навчання осіб з особливими потребами. Діє гнучка система знижок для пільгових категорій населення (з малозабезпечених, багатодітних сімей) та обдарованої молоді (до 100 %). Сучасні навчальні аудиторії з підключенням до мережі Інтернет, wi-fi, тренажерна та спортивна зали, бібліотека, студентська їдальня. Академія розташована поблизу паркової зони. Зручний доїзд маршрутними автобусами №№ 10, 11.

Форми навчання: - денна, заочна форми навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, магістр

Перелік факультетів: - здоров'я людини (фізична реабілітація / фітнес та рекреація); - документознавство та інформаційна діяльність; - правознавство; - фінанси і кредит; - туризм; - соціальна робота; - педагогіка вищої школи (магістратура)

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: за необхідністю є підготовчі курси

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії; - сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії; - копію документа, що посвідчує особу та громадянство; - шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см. інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 10 липня до 01 серпня триває прийом документів для осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО З 10 до 24 липня триває прийом документів для осіб, які вступають на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" З 10 липня до 24 липня відбувається прийом документів для вступників, які складатимуть вступні випробування безпосередньо в Академії та проходитимуть творчий конкурс (на напрям підготовки "Здоров’я людини") з 21 по 01 серпня проводитимуться творчі конкурси (у декілька сесій) з 25 липня до 01 серпня вступники складатимуть вступні випробування у тестовій формі безпосередньо в Академії (випускники без ЗНО, вступники на базі диплому "молодшого спеціаліста" та з дипломами бакалавра або спеціаліста при вступі на інший напрям підготовки) оприлюднення рейтингового списку відбувається не пізніше 12 години 2 серпня, а зарахування до лав студентів відбуватиметься не пізніше 08 серпня для вступників на основі диплому молодшого спеціаліста та не пізніше 14 серпня для вступників на основі повної загальної середньої освіти вступ до магістратури триває з 06 до 20 липня, тестування проводяться з 21 до 27 липня, оприлюднення рейтингового списку - 28 липня, зарахування - не пізніше 04 серпня 2015 року

Додаткова інформація: Можливість безкоштовного навчання. Працевлаштування студентів. Зустрічі з цікавими людьми. Активне студентське життя. Співпраця з польськими вишами.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору