Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київський Інститут Бізнесу та Технологій (КІБіТ)

Київський Інститут Бізнесу та Технологій (КІБіТ)

Рівень акредитації: III - IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Київ, пров. Зоряний, 1/5

Телефон/факс: +38 (044) 353-4242, +38 (073) 131-3977, +38 (050) 341-4242

Сайт: kibit.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Київський Інститут Бізнесу і Технологій (КІБіТ) - це недержавний вищий навчальний заклад III-IV рівня акредитації, історія якого починається з 1961 року. КІБіТ - це можливість отримати якісну вищу освіту в зручному для вас форматі: навчання в коледжі, денна і заочна форма навчання, другу вищу освіту, підвищення кваліфікації і бізнес освіта (школа бізнесу КІБІТ). Легко знайти роботу? Так. Навчаємо за принципом "Learning by doing" - вчися на практиці. КІБіТ представлений в таких містах України: Київ, Біла Церква, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Ніжин, Умань. Ліцензія Міністерства освіти і науки України АЕ №458744 від 05.08.2014.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: факультет економіки: - облік та оподаткування; - фінанси, банківська справа і страхування факультет менеджменту: - менеджмент; - публічне управління і адміністрування факультет психології: - психологія

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Сертифікати ЗНО (ВНО) 2016 і необхідні документи для вступу → - атестат / диплом молодшого спеціаліста / бакалавра / спеціаліста / академічна довідка і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО); - копія паспорта; - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; - 4 однакові кольорові фотографії розміром 3x4 см; - для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво); - документи, які дають право на пільги (якщо такі є)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - зимовий набір проходить 15-18 лютого 2016 року; - літній набір буде проходити з 11 по 27 липня 2016 року на очну форму навчання і з 29 серпня по 20 вересня на заочну форму навчання

Додаткова інформація: Є питання? Телефонуйте або пишіть (тут або на нашому сайті kibit.edu.ua) і ми дамо Вам пораду зі вступу в 2016 році.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору