Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Інститут мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі

  Інститут мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: недержавна

  Адреса: м. Київ, вул. Бережанська, 5

  Телефон/факс: (044) 495-1777, 331-8877

  Сайт: www.mixmd.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Практично всі завдання, що надаються студентам в МІХМД ім. Сальвадора Далі для опрацювання в період навчання, - є реальними замовленнями роботодавців. Таким чином майбутні фахівці мають можливість об’єктивної оцінки ринку мистецьких замовлень, а також конкурентну можливість ще під час навчання отримати запрошенням на перспективну роботу за фахом. Наш навчальній заклад з 2007 року отримав ім’я Сальвадора Далі - першого АРТ-новатора, родоначальника Світової сюрреалістичної школи, що лягла в основу майбутнього Дизайну та альтернативних мистецтв. Геніальність і креативність Далі надихають багато поколінь молодих митців працювати в жанрі сюрреалізму щоб бути достойним імені свого неперевершеного Вчителя.

  Форми навчання: - денна; - заочна; - заочно-дистанційна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: архітектурного середовища: - дизайн інтер’єру; - дизайн меблів; - дизайн промислових виробів; - фітодизайн, флористика; - дизайн ландшафту моделювання одягу та аксесуарів: - дизайн одягу та аксесуарів; - дизайн шкіри та хутра; - дизайн текстилю; - дизайн ювелірних виробів; - дизайн стилю комп’ютерної графіки та реклами: - дизайн комп’ютерної графіки; - дизайн реклами; - web-дизайн; - дизайн поліграфії; - фото-, відеодизайн стилістики та перукарського мистецтва: - дизайн зачіски та макіяжу; - дизайн стилю та візажу; - гримерно-постижерне мистецтво мистецтвознавства та етнічної культури: - мистецтвознавство/критика; - аналітично-мистецтвознавча журналістика; - кіно-, телекритика; - декораторство; - мистецтвознавство/експертиза

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Для учнів 9 - 11 класів, що бажають отримати початкову художню освіту та підготуватися до вступу до Мистецького інституту, підготовче відділення пропонує: Восьмимісячні курси - проводяться 2 рази на тиждень по 3 академічні години у вечірній час (згідно з розкладом) за програмою "Дизайн-студії". Після закінчення курсової підготовки слухач курсів отримує "Свідоцтво про початкову художню освіту" та можливість зарахування до Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі (за результатами випускного іспиту підготовчого відділення). Для категорії вступників що мають художню підготовку та відвідували підготовчі курси протягом року Підготовче відділення пропонує "курси скороченої підготовки до фахового випробування" що проводяться за 2 тижні до вступного випробування з композиції. Чотириденна підготовка до вступного випробування з композиції проводится по 3 академічні години у вечірній час. Кваліфіковані викладачі ознайомлять з методикою, формами виконання тестового завдання на прикладах.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - паспорт та копія - 1+2 стор., 11 стор. з пропискою або свідоцтво про народження (для неповнолітнього) + копія; - паспорт батьків + копія - 1+2 стор., 11 стор. сторінка з пропискою; - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти; - фотографії 3x4, кольорові (8 шт.); - медична довідка (форма 086 У зі штампом флюорографії)+ довідка від нарколога, щеплення; - конверти з марками по Україні (стаціонар-5 шт., заочник - 18 шт.); - папка-реєстратор, файл (5 шт.); - оригінал + копія документів, що дають право на пільги в оплаті; - 2-3 домашні роботи Ф-А4 (за бажанням).

  Додаткова інформація: Інноваційний підхід до мистецької освіти в МІХМД ім. Сальвадора Далі полягає у поєднанні класичної академічної школи художньої майстерності з новітніми креативними системами майстер-класів, семінарів, практикою та стажуванням у провідних фірмах, та підприємствах України та зарубіжжя.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору