UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київський національний лінгвістичний університет

Київський національний лінгвістичний університет

Поставити питання

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Київ, вул. Червоноармійська, 73

Телефон/факс: 8-(044) 287-33-72, 287-67-88, 529-82-86

Сайт: www.knlu.kiev.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Київський нацiональний лінгвістичний університет сьогодні - провідний навчальний та науково-методичний центр по підготовці викладачів іноземних мов, перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн СНД, Європи, Азії, Африки та Латинської Америки. На факультетах англійської, німецької, французької та іспанської мов, факультеті перекладачів, підготовчому факультеті та факультеті слов’янських мов (для іноземних громадян), заочного та вечірнього навчання, факультеті післядипломної освіти, в Економіко-правовому інституті та Інституті східних мов навчаються понад 7 тисяч студентів за багаторівневою системою - бакалавр, спеціаліст, магістр. Вперше в Україні університет запровадив і успішно здійснює підготовку з 6 східних мов: китайської, японської, корейської, турецької, арабської та перської. Вперше в Україні в Економіко-правовому інституті університету розпочато підготовку економістів-менеджерів та юристів із знанням двох іноземних мов.

Форми навчання: - денна; - заочна; - вечірня; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економіко-правовий; - германської філології; - романської філології; - сходознавства; - перекладачів; - слов'янської філології; - підготовче відділення для іноземних громадян

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Ми проводимо навчання школярів, абітурієнтів у групах різних рівнів (від нульового до підвищеного). Навчання на контрактній основі проводять викладачі університету за авторськими програмами комунікативного спрямування на базі сучасних підручників та досягнень світової методики. Програмою передбачається: - вивчення англійської, німецької, французької та української мов для абітурієнтів (підготовчий курс для успішного складання незалежного тестування (ЗНО)); - поглиблене вивчення англійської мови для школярів 5-х – 10-х класів; - ділова англійська та німецька мови для роботи з іноземними партнерами, навчання і роботи за кордоном. Формування груп штатними працівниками Підготовчого відділення розпочинається з тестування та співбесід, які надають можливість визначити рівень знань особи. Підготовчий курс готує до складання незалежного тестування. 100% випускників нашого Відділення успішно пройшли незалежне тестування і набрали велику кількість балів та стали студентами КНЛУ.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії; - сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії; - копію документа, що посвідчує особу та громадянство; - медичну довідку за формою 086-о або її копію; - шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв тадокументів від осіб, які мають право складати вступні випробування, що проводить Університет 20 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань 31 липня 2012 року.

Додаткова інформація: За минулі десятиліття в університеті здобули вищу освіту понад 26 тисяч висококваліфікованих фахівців, які працюють у школах і вищих навчальних закладах, в органах державного управління і в сфері приватного підприємництва, перебувають на дипломатичній службі тощо. Серед випускників - лауреати державних і міжнародних премій, народні депутати, заслужені працівники вищої школи, заслужені діячі науки і техніки, ректори і проректори вищих навчальних закладів, викладачі і наукові працівники, директори і вчителі шкіл, письменники, працівники засобів масової інформації, державні службовці, відомі підприємці.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору