Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"

Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 1

Телефон/факс: (0432) 676-989, 694-671, факс (0432) 676-982

Сайт: www.vsei.vinnitsa.com

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Вінницький соціально-економічний інститут є територіально відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна". Очолює заклад кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Гамрецький Іван Степанович. В даний час в інституті навчається півтори тисячі студентів, у тому числі понад 70 - з різними нозологічними особливостями. Наші випускники працюють викладачами як нашого інституту, так і інших університетів, інститутів, технікумів та ПТУ області, фахівцями з фізичної реабілітації, в архівних органах, референтами-аналітиками, менеджерами органів державної влади та місцевого самоврядування. Викладацький склад інституту налічує 19 докторів наук, професорів, 36 кандидатів наук, доцентів. 3 лютого 2012 новий навчальний корпус Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна", що по вулиці Червоноармійській, приймав свій перший офіційний захід. В урочистій атмосфері дипломи про базову вищу освіту отримували перші випускники цього року - бакалаври заочної форми навчання. Можливість розміститися в новому навчальному приміщенні є суттєвим поштовхом для зміцнення матеріально-технічної бази інституту в цілому. Зокрема, придбано мультимедійний центр, новий комп'ютерний клас.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - правознавство; - психологія; - документознавство та інформаційна діяльність; - соціальна робота; - здоров я людини (фізична реабілітація); - фінанси і кредит; - облік і аудит; - менеджмент

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: Вступники на 1 курс денної та заочної форми навчання проходять конкурсний відбір на підставі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки України відповідно до спеціальностей, на які здійснюється набір. Проходити конкурсний відбір БЕЗ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО мають право: вступники, які закінчили школу у 2007 р. і раніше; особи з обмеженими фізичними можливостями (І і ІІ група, діти-інваліди); громадяни, звільнені у 2012 р. зі строкової військової служби; військовослужбовці-контрактники. Випускники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (кваліфіковані робітники та молодші спеціалісти) за спорідненими спеціальностями приймаються на 2-й і 3-й курс. Здійснюється перепідготовка спеціалістів (друга вища освіта) за спеціальностями: - психологія; - соціальна робота; - правознавство. З 2012 р. студенти інституту мають можливість паралельно отримати диплом бакалавра європейського зразка в Університеті "Вістула" (м. Варшава)! Переваги навчання за програмою подвійного диплому: - доступна вартість навчання; - можливість працевлаштування в Європі за спеціальністю; - здобуття освіти за програмою бакалавра лише за 2 роки; - вивчення базової польської мови (за бажанням студентів навчання може проходити англійською мовою); - можливість ознайомлення з культурою та історією Польщі. Програма бакалаврату університету "Вістула" передбачає навчання за напрямками: економіка, філологія, інформаційні технології, соціологія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору