Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Ужгородський національний університет

Ужгородський національний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Підгірна, 46

Телефон/факс: (03122) 3-33-41, 64-30-84

Сайт: www.uzhnu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Учбовий процес забезпечують 76 кафедр. Підготовка фахівців проводиться по 33 спеціальностям. Загальну кількість студентів складає близько 10000 чоловік. Функціонує ряд наукових підрозділів.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - біологічний; - географічний; - економічний; - інженерно-технічний; - історичний; - математичний; - медичний; - міжнародних відносин; - післядипломної освіти; - романо-германської філології; - стоматологічний; - суспільних наук; - фізичне виховання та спорт; - фізичний; - філологічний; - хімічний; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Паспорт, - Свідоцтво про народження (особам, що не мають паспорту), - Військовий квиток (приписне свідоцтво) - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, - Медична довідка (форма 086-У) (оригінал або її завірена копія), - Копія ідентифікаційного коду, - Документи, які дають право на пільги (якщо є), - Трудова книжка або виписка з неї (для осіб, які мають стаж роботи).

Додаткова інформація: В університеті працюють ботанічний сад, зоологічний музей, криогенне відділення, видавництво, високогірна біологічна база, а також Бізнес-центр, інформаційно-обчислювальний центр, наукова бібліотека. Для вступу на біологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія або математика. Для вступу на економічний, математичний факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на історичний факультет та факултет суспільних наук необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на медичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на інженерно-технічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на стоматологічний та фізичний факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - фізика. Для вступу на хімічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на філологічний факультет, факультет романо-германської філології та факультет міжнародних відносин необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет фізичного виховання і спорту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія; - вступне випробування з фізичної підготовки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору