Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Херсону. Туризм, спорт

ВНЗ Херсону. Туризм, спорт

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Херсонський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом

    Адрес: м. Херсон, вул. Червонопрапорна, 37; вул. Тракторна, 20

    Факультети Менеджмент: - менеджмент туризму та готельного бізнесу: медичний та фармацевтичний менеджмент економіка та управління бізнесом Економіка і підприємництво: - управління персоналом і економіка праці; - банківська справа; - фінанси і кредит Соціологія: - соціологія управління та паблік рилейшнз Право: - комерційне та трудове право

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору