Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Луцька. Освіта, наука, виховання

ВНЗ Луцька. Освіта, наука, виховання

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Луцький інститут розвитку людини університету “Україна”

  Адрес: м. Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 5

  Факультети - здоров'я людини; - програмна інженерія; - комп'ютерна інженерія; - філологія; - правознавство; - маркетинг; - фінанси та кредит; - документознавство та інформаційна діяльність; - туризм; - соціологія.

 • Волинський інститут економіки та менеджменту

  Адрес: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3

  Факультети бакалавр: - облік і аудит, кваліфікація: бакалавр з обліку та аудиту; - менеджмент, кваліфікація: бакалавр з менеджменту; - філологія (переклад), кваліфікація: бакалавр з філології, перекладач з англійської мови спеціаліст, магістр: - облік і аудит, кваліфікація: спеціаліст з обліку та аудиту, магістр з обліку та аудиту; - менеджмент організацій і адміністрування, кваліфікація: спеціаліст, магістр менеджменту організацій і адміністрування; - менеджмент зовнішньоекономічної...

 • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

  Адрес: м. Луцьк, пр-т Волі, 13

  Факультети - Інститут соціальних наук; - Інститут фізичної культури і здоров’я; - Педагогічний інститут; - Інститут мистецтв; - Факультет психології; - Історичний факультет; - Хімічний факультет; - Біологічний факультет; - Математичний факультет; - Економічний факультет; - Факультет романо-германської філології; - Юридичний факультет; - Факультет міжнародних відносин; - Інститут філології та журналістики; - Фізичний факультет; - Географічний факультет; - Підготовче відділення; -...

 • Волинський обласний навчально-методичний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів

  Адрес: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31

  Факультети - управління освітою; - теорії та методик викладання; - педагогіки та психології.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору