Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Луцька. Комп'ютерні технології, IT

  ВНЗ Луцька. Комп'ютерні технології, IT

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Луцький інститут розвитку людини університету “Україна”

   Адрес: м. Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 5

   Факультети - здоров'я людини; - програмна інженерія; - комп'ютерна інженерія; - філологія; - правознавство; - маркетинг; - фінанси та кредит; - документознавство та інформаційна діяльність; - туризм; - соціологія.

  • Луцький національний технічний університет

   Адрес: м. Луцьк, вул. Львівська, 75

   Факультети - комп'ютерних наук та інформаційних технологій; - технологічний; - будівництва та дизайну; - екології та приладо-енергетичних систем; - бізнесу; - обліку та фінансів; - машинобудівний - навчально-науковий центр післядипломної освіти - центр технологій дистанційного навчання

  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

   Адрес: м. Луцьк, пр-т Волі, 13

   Факультети - Інститут соціальних наук; - Інститут фізичної культури і здоров’я; - Педагогічний інститут; - Інститут мистецтв; - Факультет психології; - Історичний факультет; - Хімічний факультет; - Біологічний факультет; - Математичний факультет; - Економічний факультет; - Факультет романо-германської філології; - Юридичний факультет; - Факультет міжнародних відносин; - Інститут філології та журналістики; - Фізичний факультет; - Географічний факультет; - Підготовче відділення; -...

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  Часто шукають:

  ↑ Вгору