Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Миколаєва. Туризм, спорт

  ВНЗ Миколаєва. Туризм, спорт

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

   Адрес: м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграда, 9

   Факультети - Інститут комп'ютерних та інженерно-технологічних наук; - Машинобудівний інститут; - Інститут автоматики та електротехніки; - Гуманітарний інститут; - Кораблебудівний інститут; - факультет економіки моря; - факультет екологічної та техногенної безпеки; - Інститут заочної та дистанційної освіти; - Центр довузівської підготовки; - Інститут післядипломної освіти

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору