Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Сум. WEB-спеціалісти

ВНЗ Сум. WEB-спеціалісти

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Конотопський інститут Сумського державного університету

  Адрес: Сумська обл., м. Конотоп, пр-т Миру, 24

  Факультети - економічний; - механіко-математичний; - фізико-технічний; - інженерний.

 • Українська академія банківської справи

  Адрес: м. Суми, вул. Петропавлівська, 57

  Факультети - банківських технологій; - обліково-фінансовий; - юридичний.

 • Сумський державний університет

  Адрес: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2

  Факультети до складу Сумського державного університету входять: Медичний інститут факультети: - технічних систем і енергоефективних технологій; - електроніки та інформаційних технологій; - юридичний; - іноземної філології та соціальних комунікацій; - економіки і менеджменту Конотопський і Шосткинський навчально-наукові інститути Сумський машинобудівний та Шосткинський хіміко-технологічний коледжі Конотопський політехнічний та індустріально-педагогічний технікуми Науковий центр бойового...

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору