Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в «Жилкомсервіс» в Харкові

  «Жилкомсервіс»

   Заблокована Перевірено
  На сайті з 25 червня 2019

  Опис компанії

  КП «Жилкомсервіс» розпочало свою роботу з 1 січня 2007 року, як один з механізмів реалізації програми реформування житлово-комунального господарства нашого міста.

  Цілі створення підприємства:

  - Створення загальноміської «служби єдиного замовника»;
  - Впровадження конкурентних механізмів на ринку житлово-комунальних послуг м.Харкова;
  - Створення системи жорсткого контролю якості житлово-комунальних послуг, що надаються жителям міста;
  - Впровадження системи ефективного контролю за збором і витрачанням коштів у сфері житлово-комунального господарства міста.

  До складу підприємства входять 66 ділянки, які розташовуються в зручних і звичних для жителів міста місцях. Вся мережа з прийому та обслуговування населення оснащена і обладнана за єдиним стандартом.

  З 1 січня 2007 року квартплата городян надходить на рахунок КП «Жилкомсервіс», яке замовляє житлово-комунальні послуги для своїх споживачів і, відповідно, оплачує їх. У разі необхідності перерахунок квартирної плати для харків'ян також проводиться підрозділами КП «Жилкомсервіс».

  Створена в рамках підприємства система дозволяє здійснювати весь обмін інформацією в електронному вигляді, що дає можливість інформувати будь-якого жителя міста в вироблених йому нарахування та існуючої заборгованості (або переплати) за всіма видами послуг, що надаються на будь-якій ділянці КП «Жилкомсервіс».

  Показати контакти

  Вакансії в «Жилкомсервіс»

  У цієї компанії на даний момент немає активних вакансій.

  ↑ Вгору