Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Кам'янський машинобудівний завод в Кам'янці

  Кам'янський машинобудівний завод

   Заблокована Перевірено
  На сайті з 29 вересня

  Опис компанії

  ТОВ “Кам’янський машинобудівний завод” заснований в 1936 році в м. Кам’янка Черкаської обл. як промислове підприємство орієнтоване на виробництво шестеренних насосів.

  Історія заводу - це багатий досвід в проектуванні і виробництві насосів для виробництва хімічних ниток і волокон , шестеренних насосів типу Г 11-2 (Г 11-1) і насосних агрегатів на його основі типу БГ 11-2 (БГ 11-1); ексцентрико-поршневих насосів Н 403 ЕР (УР), Н 401 ЕР (УР), Н 400 ЕР (УР); насосів шестеренних масляних типу НШМ і агрегатів насосних на його основі типу АНШМ.

  ТОВ «Кам’янський машинобудівний завод», володіючи високим технічним потенціалам і унікальною виробничою базою, здійснює розробку, впровадження і запуск в серійне виробництво нових виробів для різних галузей промисловості.

  Одночасно з освоєнням нових видів продукції виняткове значення надається якості виробів, що випускаються. Встановлену програму випробувань проходять всі без виключення комплектуючі, а також самий виріб після складання. Розроблена система контролю якості дозволила значно підвищити надійність продукції, що випускається, при цьому вартість її знаходиться на конкурентному рівні.

  Показати контакти

  Вакансії в Кам'янський машинобудівний завод


  Часто шукають

  ↑ Вгору