UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в КП СПБ «Арсенал» в Києві

КП СПБ «Арсенал»

 Заблокована Перевірено
На сайті з 16 травня 2022

Опис компанії

Казенне підприємство спеціального приладобудування (КП СПБ) «Арсенал» (попередня назва: Центральне конструкторське бюро «Арсенал») є провідним  розробником і виробником оптичних і оптико-електронних приладів для космічної, авіаційної та наземної техніки військового і цивільного призначення в Україні.
Центральне конструкторське бюро «Арсенал» було  створене в 1954 році як самостійна структурна одиниця заснованого в 1764 році заводу «Арсенал», в 1991 році отримало статус державного, а потім – казенного підприємства. В 2009 році рішенням Уряду України казенне підприємство «Центральне конструкторське бюро «Арсенал» було перейменовано в казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал». КП СПБ «Арсенал» входить до сфери управління Державного космічного агентства України.
КП СПБ «Арсенал» співпрацює з Міністерством оборони України, провідними підприємствами аерокосмічної галузі та оборонно-промислового комплексу України та інших країн, завжди відкрите для вирішення нових завдань і готове розглянути пропозиції зі створення, виробництва, модернізації і випробувань оптико-електронної продукції різноманітного призначення.

Показати контакти

Вакансії в КП СПБ «Арсенал»


Часто шукають

↑ Вгору