Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Укрспирт в Києві

Укрспирт

 Заблокована  Перевірено
На сайті з 26 квітня 2018

Опис компанії

Державне підприємство«Укрспирт» — найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні.

ДП «Укрспирт» створено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 року № 672 «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості», що була прийнята з метою удосконалення системи управління спиртовою галуззю та для підвищення ефективності використання державного майна.

ДП «Укрспирт» забезпечує відмінною сировиною цілий ряд галузей. Продукція підприємства незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у фармацевтиці, медицині, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві та інших галузях народного господарства. «Укрспирт» постачає якісні інгредієнти для виробництва лакофарбових виробів, розчинників, технічних рідин для автотранспортних засобів. Продукція виробника використовується навіть в авіамоделюванні.

Співробітники підприємства постійно працюють над вдосконаленням товарної лінійки та розробкою нових пропозицій. Одним із найбільш пріоритетних напрямків зараз є виробництво біоетанолу та компоненту моторного палива альтернативного (КМПА).

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» — понад 36 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Показати контакти

Вакансії в Укрспирт

У даній компанії на даний момент немає активних вакансій.
↑ Вгору