Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Заблокирована

Головний лікар, керівник медичного центру, невролог

20 000 грн.
  1 июля   Киев
  Готов к переезду в: Житомир, Коростень
 

Информация о соискателе

Имя: Камінський Іван Анатолійович
Возраст: 44 года
 Состою в браке   Есть дети   Готов к командировкам 
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Условия работы

Цель: Готовий вкласти свою цеглину у розвиток Вашого підприємства або в спільний бізнес-проект, а можливо в подальшому і в інші проекти, які мають відношення до галузі медицини. У випадку партнерства - я готовий розробити, спланувати та прорахувати бізнес-прое
Основные навыки:

Практичний досвід в питаннях організації та управління охороною здоров’я, вмію приймати ефективні рішення, проводити аналіз державної політики; маю необхідні знання для ефективного розподілу та використання людських, фінансових, матеріальних ресурсів; проводити публічні виступи; співпрацювати та налагоджувати партнерську взаємодію.

Опыт работы

Должность: Головний лікар
Период: 1 Июль 2005 − 1 Май 2016 гг. (10 лет 10 месяцев)
Компания: Коростенська ЦРЛ
Обязанности: Управління організацією та персоналом. Управління людськими ресурсами в межах граничної чисельності 535 осіб.
Должность: Заступник головного лікаря
Период: 1 Сентябрь 2002 − 11 Октябрь 2003 гг. (1 год 1 месяц)
Компания: КЗ «Обласний медичний діагностичний центр в місті Коростень»
Обязанности: Управління організацією та персоналом.

Образование

Учебное заведение: Національна академія державного управління при Президентові України
Период обучения: 1 Сентябрь 2007 − 1 Июль 2017 гг. (9 лет 9 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: «державне управління», кваліфікація магістра державного управління
Учебное заведение: Тернопільський державний медичний інститут імені академіка І.Я. Горбачевського
Период обучения: 1 Сентябрь 1990 − 27 Июль 1996 гг. (5 лет 10 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: «лікувальна справа», маю вищу кваліфікаційну категорію із спеціальності «неврологія» та вищу категорію із спеціальності «організація і управління охороною здоров'я»

Дополнительная информация

Язык: Англійський • Базовый
Увлечения, интересы, умения: Притаманна принциповість, рішучість і вимогливість під час прийняття рішень; справедливий, щирий та чесний; характерна риса як працьовитість та вміння працювати в стресових ситуаціях. Відзначаюсь високою працездатністю та виключно добросовісним ставленням до роботи. Головне кредо – чесність та порядність. Маю принципову життєву та політичну позицію. Маю лідерські навички: встановлення та визначення стратегічних цілей, пріоритетів в сфері охорони здоров’я; вмію системно аналізувати та стратегічно планувати; вмію працювати з великим обсягом інформації та здатний виконувати одночасно декілька завдань; маю досвід ведення ділових переговорів на найвищому рівні; завжди працюю на досягнення кінцевого результату. Сімейне положення: одружений. Склад сім’ї: дружина Камінська Ольга Василівна, працює вчителем біології в міському ліцеї; дві доньки-близнючки: Камінська Анастасія Іванівна, 1998 року народження, Камінська Катерина Іванівна, 1998 року народження – студенти. До кримінальної відповідальності не притягувався. Адміністративні порушення відсутні. Депутат Коростенської районної ради V-VI-VII скликань, член президії Коростенської районної ради. Неодноразово нагороджений грамотами управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 
↑ Наверх