Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Заблокирована

Головний лікар, керівник медичного центру, невролог

20 000 грн.
  1 июля
  Готов к переезду в: Житомир, Коростень

Информация о соискателе

Имя: Камінський Іван Анатолійович
Возраст: 44 года
 Состою в браке   Есть дети   Готов к командировкам 
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Условия работы

Цель: Готовий вкласти свою цеглину у розвиток Вашого підприємства або в спільний бізнес-проект, а можливо в подальшому і в інші проекти, які мають відношення до галузі медицини. У випадку партнерства - я готовий розробити, спланувати та прорахувати бізнес-прое
Основные навыки:

Практичний досвід в питаннях організації та управління охороною здоров’я, вмію приймати ефективні рішення, проводити аналіз державної політики; маю необхідні знання для ефективного розподілу та використання людських, фінансових, матеріальних ресурсів; проводити публічні виступи; співпрацювати та налагоджувати партнерську взаємодію.

Опыт работы

Должность: Головний лікар
Период: 1 Июль 2005 − 1 Май 2016 гг. (10 лет 10 месяцев)
Компания: Коростенська ЦРЛ
Обязанности: Управління організацією та персоналом. Управління людськими ресурсами в межах граничної чисельності 535 осіб.
Должность: Заступник головного лікаря
Период: 1 Сентябрь 2002 − 11 Октябрь 2003 гг. (1 год 1 месяц)
Компания: КЗ «Обласний медичний діагностичний центр в місті Коростень»
Обязанности: Управління організацією та персоналом.

Образование

Учебное заведение: Національна академія державного управління при Президентові України
Период обучения: 1 Сентябрь 2007 − 1 Июль 2017 гг. (9 лет 9 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: «державне управління», кваліфікація магістра державного управління
Учебное заведение: Тернопільський державний медичний інститут імені академіка І.Я. Горбачевського
Период обучения: 1 Сентябрь 1990 − 27 Июль 1996 гг. (5 лет 10 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: «лікувальна справа», маю вищу кваліфікаційну категорію із спеціальності «неврологія» та вищу категорію із спеціальності «організація і управління охороною здоров'я»

Дополнительная информация

Язык: Англійський • Базовый
Увлечения, интересы, умения: Притаманна принциповість, рішучість і вимогливість під час прийняття рішень; справедливий, щирий та чесний; характерна риса як працьовитість та вміння працювати в стресових ситуаціях. Відзначаюсь високою працездатністю та виключно добросовісним ставленням до роботи. Головне кредо – чесність та порядність. Маю принципову життєву та політичну позицію. Маю лідерські навички: встановлення та визначення стратегічних цілей, пріоритетів в сфері охорони здоров’я; вмію системно аналізувати та стратегічно планувати; вмію працювати з великим обсягом інформації та здатний виконувати одночасно декілька завдань; маю досвід ведення ділових переговорів на найвищому рівні; завжди працюю на досягнення кінцевого результату. Сімейне положення: одружений. Склад сім’ї: дружина Камінська Ольга Василівна, працює вчителем біології в міському ліцеї; дві доньки-близнючки: Камінська Анастасія Іванівна, 1998 року народження, Камінська Катерина Іванівна, 1998 року народження – студенти. До кримінальної відповідальності не притягувався. Адміністративні порушення відсутні. Депутат Коростенської районної ради V-VI-VII скликань, член президії Коростенської районної ради. Неодноразово нагороджений грамотами управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради.

Если вам нужен персонал размещайте бесплатно вакансию на сайте!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 
↑ Наверх