Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. HR, управління персоналом

Резюме в Україні, Розділ: HR, управління персоналом

Резюме 1-20 з 1222
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 62

Резюме HR-шукача: таємниця кадровиків!

Мабуть, давати рекомендації людям, що стикаються зсотнями резюме на тиждень і обирають серед них правильні, на їхню професійну думку, досить складно.

Однак з огляду на те, що в нашій країні «випуск» профі-кадровиків ще не «на потоці», не можна не відзначити велику кількість психологів і фахівців соціальних служб, які шукають роботу в сфері «ейчар».

Правильне резюме «HR»-шукача: свій серед своїх

Не секрет, що того, хто бажає прийти на роботу в кадрову службу, оцінюють більш прискіпливо. Будь-який начальник кадрів бажає бачити в своєму особистому складі серйозних професіоналів.

Ідеальне і правильне резюме HR-шукача як таке визначити досить складно. Такого кандидата будуть оцінювати за іншими критеріями, спираючись в судженнях на особисті, вироблені практикою, методики і застосовуючи до претендента свої «таємні» методи перевірки.

Тому, вирішивши потрапити на роботу в кадрову службу, крім досвіду спілкування з людьми і конкретних знань, найкраще озброїтися терпінням і відвертістю. Найчастіше власне відвертість, що межує зі сповіддю, здатна викликати довіру до людей, які зізнаються навіть в неприйнятних для суспільства вчинках.

Щоб не помилитися, правильне резюме HR-шукача краще складати, дотримуючись таких основних рекомендацій, як:

  • розумна стислість;
  • орієнтація на вакансію, що конкретно цікавить шукача;
  • наявність реальних, конкретизованих прикладів успішності як професіонала;
  • грамотність;
  • відсутність стандартних «порожніх» оборотів;
  • супровідний лист, що показує зацікавленість працювати в конкретній компанії.

Коли маєш справу з професіоналами, «винаходити велосипед» не варто. Відчуваючи в собі сили для роботи в кадровій сфері, кандидат зуміє довести майбутнім колегам свою професійну «спорідненість».

Шукаєте персонал?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору