UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві
  4. Резюме Менеджер по продажам в Києві
  5. Менеджер по продажам
Запропонувати вакансію
Резюме Менеджер по продажам
Борсук Тамара

Professional resumeПрофесійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформаціяМенеджер по продажам

Заблоковано
15 000 грн.
 29 квітня  Місто: Київ
Вік:56 років
Режим роботи:повний робочий день, позмінна робота, віддалена робота
Рубрики: Нерухомість та страхування; Офісний персонал; Торгівля, продажі, закупівлі
Готова до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

администратор
ООО ПНЯ (Юридична компанія), Київ
09.2017 − 01.2020 (2 роки 4 місяці)

Вподобання в роботі Я добре вмію вирішувати проблеми, грамотно розподіляю час і можу знайти спільну мову з ким завгодно. Передусім я хотіла ознайомитися з поточним станом справ, щоб точно зрозуміти, з чим мені доведеться працювати».Я дуже ціную атмосферу підтримки і взаємодопомоги у команді. На попередньому місці роботи ми з колегами часто допомагали один одному, навіть якщо задача не входила у наші безпосередні обов’язки».

Я готова до нових викликів і хотіла покращити знання навички, щоб повною мірою реалізувати свій потенціал».Оскільки я активно шукаю роботу і ходжу на співбесіди, я розглядаю й інші пропозиції про роботу.«Я вже досягла результатів у компанії , обговорив з керівником перспективи росту і розумію, що в найближчий час немає можливостей вирости вертикально чи отримати досвід у суміжних проєктах. Тому я почала шукати іншу роботу з більшою зоною відповідальності»

«Мої зарплатні очікування стартують від 10 тис грн…, залежно від пропозицій на ринку роботи… (функціоналу, рівня відповідальності, кількості підлеглих, необхідності працювати понаднормово і т.д.). Я готова їх обговорювати, але хотів би спочатку почути, яку винагороду пропонує компанія».

Освіта

Педагогічний інститут (Кривий Ріг)
вчитель малювання и креслення
повна вища, 09.1983 − 05.1987 (3 роки 7 місяців)

Знання мов:

Українська - Високий рівень (вільно), Російська - Високий рівень (вільно), Польська - Нижче середнього

Додаткова інформація

Знання комп'ютера, програм: Вільно володію компьютером
Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Я готова до нових викликів і хотіла покращити знання навички, щоб повною мірою реалізувати свій потенціал».Оскільки я активно шукаю роботу і ходжу на співбесіди, я розглядаю й інші пропозиції про роботу.«Я вже досягла результатів у компані

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *


Часто шукають

↑ Вгору