Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Нерухомість та страхування

  Резюме в Україні, Розділ: Нерухомість та страхування

  Резюме 1-20 з 324
  Показати: 
  Ctrl →
  1 з 17

  Правильне резюме страховика - зарекомендуй себе на перспективу

  Сьогодні робота страховим агентом може здатися нецікавою і безперспективною. Але насправді така думка далека від справжнього стану речей. Починаючи зі спеціальних законів, що зобов'язують вдаватися до страхування майна і здоров'я людей, і закінчуючи нестандартними видами страхування, - це напрямок впевнено розвивається в нашому суспільстві.

  Звичайно, конкуренція серед претендентів в цьому секторі ринку праці відносно невелика. Але це не означає, що знайти роботу в серйозній страхової компанії просто.

  Серйозні контори висувають відповідні вимоги і до своїх співробітників. Тому, маючи бажання отримати таку роботу, почніть зі складання ефективного резюме страховика.

  «Правильне» резюме страховика

  Насправді, ніяких особливих хитрощів тут не існує. Кадровики сучасності, щодня стикаючись з масою відгуків на вакансії, в більшості випадків зустрічають шаблонні форми резюме, переповнені життєписами і стандартними кліше «якостей особистості».

  Часто-густо більшість такої інформації знищується без прочитання. Правильне резюме страховика, яке може зацікавити, часто опиняючись узагальненим, об'ємним і здатним розсіяти увагу читача, також відправляються в утиль.

  Щоб ваше резюме страховика могло уникнути цієї долі, звернути на себе увагу і привести на співбесіду, дотримуйтесь таких правил, як:

  • підготуйте резюме під певну вакансію;
  • не женіться за великим обсягом тексту;
  • приберіть всю інформацію, що не має стосунку до теми вакансії;
  • говорячи про досягнення, підкріплюйте їх конкретикою;
  • напишіть супровідний лист, що зробить вашу кандидатуру цікавою.

  Шукаєте персонал?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору