Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Нерухомість та страхування

Резюме в Україні, Розділ: Нерухомість та страхування

Резюме 1-20 з 6150
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 308

Правильне резюме страховика - зарекомендуй себе на перспективу

Сьогодні робота страховим агентом може здатися нецікавою і безперспективною. Але насправді така думка далека від справжнього стану речей. Починаючи зі спеціальних законів, що зобов'язують вдаватися до страхування майна і здоров'я людей, і закінчуючи нестандартними видами страхування, - це напрямок впевнено розвивається в нашому суспільстві.

Звичайно, конкуренція серед претендентів в цьому секторі ринку праці відносно невелика. Але це не означає, що знайти роботу в серйозній страхової компанії просто.

Серйозні контори висувають відповідні вимоги і до своїх співробітників. Тому, маючи бажання отримати таку роботу, почніть зі складання ефективного резюме страховика.

«Правильне» резюме страховика

Насправді, ніяких особливих хитрощів тут не існує. Кадровики сучасності, щодня стикаючись з масою відгуків на вакансії, в більшості випадків зустрічають шаблонні форми резюме, переповнені життєписами і стандартними кліше «якостей особистості».

Часто-густо більшість такої інформації знищується без прочитання. Правильне резюме страховика, яке може зацікавити, часто опиняючись узагальненим, об'ємним і здатним розсіяти увагу читача, також відправляються в утиль.

Щоб ваше резюме страховика могло уникнути цієї долі, звернути на себе увагу і привести на співбесіду, дотримуйтесь таких правил, як:

  • підготуйте резюме під певну вакансію;
  • не женіться за великим обсягом тексту;
  • приберіть всю інформацію, що не має стосунку до теми вакансії;
  • говорячи про досягнення, підкріплюйте їх конкретикою;
  • напишіть супровідний лист, що зробить вашу кандидатуру цікавою.

Шукаєте персонал?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору