UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Миколаєві, Резюме в Києві, Резюме в Одесі
  4. Резюме Менеджер зі збуту в Києві
  5. Менеджер зі збуту
Запропонувати вакансію
Резюме Менеджер зі збуту
Лоза Анастасія

Менеджер зі збуту

Заблоковано
30 000 грн.
 15 вересня  Місто: Миколаїв
 Готова до переїзду в: Київ, Одеса
Вік:38 років
Режим роботи:повний робочий день, вільний графік роботи, віддалена робота
Рубрики: Офісний персонал; Торгівля, продажі, закупівлі
Готова до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

ОписДИПЛОМИ ТА СЕРТИФІКАТИ.

2002– 2007 рр. Миколаївський державний аграрний університет,

Спеціальність: Облік і аудит

2023 р. курс WEB дизайн Вище Професійне Училище №21

ДОСВІД РОБОТИ:

ТОВ Агро-Юг-Сервіс

З липня 2020 року Менеджер зі збуту по теперішній час.

З лютого 2015 року по серпень 2015 року Менеджер зі збуту.

Посадові обов'язки: Залучення нових клієнтів. Формування цін на продукцію. Контроль дебіторської заборгованості. Укладання договорів, прийом замовлень на доставку продукції. Маркетингове дослідження , аналіз цін конкурентів. Планування виробництва згідно заявок. Одержання та аналіз рекламацій від клієнтів. Участь у розробленні маркетингової політики. Розробка стратегії, програм із формування попиту і стимулювання збуту

Додатково з серпня 2022 по січень 2023 року суміщала посаду Менеджер із закупівель.

Посадові обов'язки: Пошук нових постачальників продукції, укладення договорів поставки, контроль взаєморозрахунків. Перевірка якості товарів, що поставляються, на предмет відповідності. Безперебійне забезпечення постачання кожної групи товарів

АТ Райффайзен Банк Аваль

З жовтня 2013 року по 16 жовтня 2014 заступник начальника відділення.

Посадові обов’язки : Контроль виконання планових показників. Підбір персоналу для роботи у відділенні. Залучення зарплатних проектів.Прийняття та перевірка пакету документів на повноту та відповідність для надання кредитів, відкриття поточних та карткових рахунків фізичним особам
Проведення ідентифікації осіб, відповідно до законодавства України та регламенту ідентифікації та вивчення клієнтів у банку.

З липня 2012 року головний економіст.

Посадові обов'язки: Надання інформації о діючих банківських кредитних продуктах. Аналіз кредитних заявок юридичних осіб та підприємців. Оцінка економічної і комерційної ефективності проекту, оцінка організаційно-технічного стану підприємства. Підготовка документів та необхідних розрахунків на етапі організації фінансування. Видача та моніторинг кредитів юридичних осіб та підприємців.Залучення Клієнтів на обслуговування та кредитування.

З вересня 2009 року провідний економіст.

Посадові обов'язки: Відкриття рахунків юридичним особам та фізичним особам підприємцям. Комплексне розрахунково-касове обслуговування клієнтів Банку. Щоденне формування документів з проведених операцій. Проведення первинного фінансового моніторингу.

З червня 2008 року провідний експерт .( в.о. заступника начальника з питань МСБ)

Посадові обов'язки: Переговори з клієнтами. Підготовка пакета документів для укладення договорів та надання кредитів. Аналіз фінансового стану юридичних осіб. Документальне оформлення всіх договорів . Моніторинг кредитного портфеля на постійній основі. Перевірка стану застави за місцем її перебування. Банківські гарантії.

З січня 2008 року касир.

Посадові обов’язки: Здійснення операцій приймання та видачі готівкових коштів через касу Банку. Виведення залишку грошових коштів у касі на кінець робочого дня та інкасація коштів до сховища Банку. Формування документів дня.

ДІЛОВІ ЯКОСТІ:

Відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, старанність, енергійність, вміння працювати в команді. Здібність до швидкого навчання.

ДОДАТКОВА

ІНФОРМАЦІЯ:

Досвід роботи з комп'ютером: MS Office (Word, Exсel, Power Point, Access, Outlook), робота з Інтернетом (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox) та електронною поштою (Lotus, E-mail, Skype), графічними редакторами (Photoshop, Adobe Photoshop ), Клиент-Банк, ЛІГА:ЗАКОН, робота з ПЗ 1С Підприємство 8.

Водійські права- категорія В

Вміння працювати з оргтехнікою: (факс, модем, сканер, копіювальне обладнання)

ДОСЯГНЕННЯ:

Грамота «Найкращій менеджер з продажу», подяки за виконання та перевиконання планових показників.

МОВНІ ДАНІ:

Українська - вільно; російська - вільно, англійська – базова.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *


Часто шукають

↑ Вгору