Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві , Резюме в Одесі , Резюме в Миколаєві
  4. Резюме Судовой агент, оператор, фрахтовщик в Києві
  5. Судовой агент, оператор, фрахтовщик
  Запропонувати вакансію
  Резюме Судовой агент, оператор, фрахтовщик
  Мочалов Виктор

  Судовой агент, оператор, фрахтовщик

  Заблоковано
  40 000 грн.
   29 листопада 2019   Місто: Київ
    Готовий до переїзду в: Одеса, Миколаїв
  Вік: 34 роки
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Логістика, доставка, склад; Транспорт, автосервіс; Інші пропозиції
   Перебуваю в шлюбі  Готовий до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Опис

  Травень 2019 - по теперішній час

  Shipping agency “Robert Reford Inc.” Toronto, Canada

  Marine agent

  В даний час працюю з різними портами, терміналами в озері Онтаріо а саме (“QSL Logistec”-Oshawa, Toronto, Hamilton;

  “Sugar Path”-Toronto;

  “Fednav Marine Terminal”-Hamilton, Thorold, Ramey’s Bend;

  “ArcelorMittal”-Hamilton, Toronto.

  Відповідаю за листування та координацію роботи з судновласниками, фрахтувальниками, брокерами та різними портовими та урядовими службами, щоб забезпечити прибуття та вибуття суден. Взаємодію з вантажовідправниками, митною службою, імміграційною службою, американською та канадською лоцманською службою та іншими. Відстежую підхід судна до порту, збираю всю необхідну інформацію стосовно судна, вантажу, розвантажувальних операцій та готую всі необхідні папери щодо судозаходу. Організовую зміну екіпажу, бункерування, провізію, медичну допомогу та інше.


  Лютий 2017 - Лютий 2018

  Морське агенство «ІСМА» Миколаїв, Україна

  Заступник директора

  Щоденний моніторинг роботи відділу суднових агентів, введення даних та підготовка всіх необхідних документів для прибуття та вибуття суден, розповсюдження документів для всіх зацікавлених сторін. Контролював щоб усі вимоги були виконані згідно з інструкціями судновласників. Співпрацював з судновласниками, вантажовідправниками та вантажоодержувачами. Відстежував рух вантажу та його наявність і готовність до навантаження на судно. Підготовлював попередні дисбурсментьскі рахунки для судновласників.


  Лютий 2014 - Лютий 2017

  Морське агенство «ІСМА» Миколаїв, Україна

  Судновий агент

  Відповідав за співпрацю та координацію роботи з судновласниками, фрахтувальниками, брокерами та різними портовими та урядовими органами, щоб забезпечити своєчасне прибуття та вибуття суден. Налагоджував та підтримував міцні взаємостосунки та повний обмін інформацією з вантажовідправником, експедитором, вантажоодержувачем, митною службою, імміграційною службою, лоцманською службою та іншими. Здійснював контроль за підходом судна до порту навантаження, збираючи всю інформацію про деталі судна та вантаж. Вів ділову кореспонденцію з капітанами, збирав та готував документи для отримання судном вільної практики. Організовував зміну екіпажу, бункерування, провізію, медичну допомогу та інші. Контролював процес завантаження вантажу.


  Березень 2007 - Лютий 2014

  Експедиторська компанія «ІТС» Миколаїв, Україна

  Експедитор

  Співпрацював з різними вантажоперевезениками, вантажоодержувачами, судновими агентами, митницею, брокерами та іншими сторонами, що сприяють прибуттю судна. Відслідковував доставку вантажу до порту та його готовність до відвантаження.

  Моніторив вантажно-розвантажувальні операції, допомогав капітану із зауваженнями (ремарками) щодо стану вантажу, приймав участь в узгоджувані плану навантаження. Підготовлював, та оформлював документи на вантаж (Mate’s receipt, Bill of landing, Cargo Manifest, package list). А також екологічну / санітарну декларацію, сертифікат походження тощо та розповсюдження всім зацікавленим сторонам. Дотримувався, щоб усі вимоги були виконані згідно з інструкціями вантажовідправника. Відстежував прибуття судна та готовність вантажу у порту.


  Лютий 2004 - Грудень 2006

  Філія Швейцарської благодійної організації НОБО “SOS Gerasjuta” Миколаїв, Україна

  Системний адміністратор

  Підтримував все існуюче програмне забезпечення для персональних комп’ютерів. Виконанував встановлення принтерів, телефонів, мережевих комутаторів та комп'ютерів, де це необхідно. Налаштовував та підтримував мережеві комунікаційні зв’язки, включаючи LAN, WAN, WI-FI. Слідкував щоб усе обладнання працювало ефективно, було оновлено та доступне для максимальної продуктивності. Оперативно підходив до експлуатаційних проблем, що потребують ремонту. Виправляв неполадки апаратного та програмного забезпечення.


  2010-2014

  Миколаївський державний університет ім. В.О. Сухомлинський

  Філологічний факультет

  Українська, англійська філологія


  2001-2004

  Миколаївський політехнічний технікум

  Економічний факультет

  Біржова діяльність, бухгалтерія

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору