Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Інші пропозиції

  Резюме в Україні, Розділ: Інші пропозиції

  Резюме 1-20 з 1660
  Показати: 
  Ctrl →
  1 з 83

  «Майстри на всі руки», або робота в «Інших пропозиціях»

  Можливо, скептики назвуть таку категорію претендентів - людьми без професії, а хтось і позаздрить такому вільному вибору людей. Як би там не було, але досить велика аудиторія шукачів періодично відвідує цей розділ, в пошуках заняття для себе.

  Люди, які втратили через різні події останнього часу звичні робочі місця, і не встигли перепрофілюватися на затребувані професії, заробітку все одно потребують. Не маючи чіткого уявлення про те, що їм робити, або з якихось власних міркувань, вони не сидять склавши руки, а продовжують шукати прийнятні для себе варіанти.

  До того ж розділ «Інші пропозиції» нерідко здатний підносити сюрпризи. Багато роботодавців, які співпрацюють з компанією «Робота Плюс», без задніх думок, одразу поміщають саме сюди свіжі пропозиції з найрізноманітніших сфер роботи.

  Правильне резюме категорії «Інші пропозиції» необхідне

  Де здобувач не шукав би своє робоче місце, сучасні принципи подачі відгуку апріорі мають на увазі відправку документа з інформацією про кандидата. Тому мати під рукою готове і, головне, правильне резюме категорії «Інші пропозиції» все ж потрібно.

  Що в цьому випадку вважати правильним - питання відкрите. Однак, навіть будучи готовим до багатьох варіантів заробітку, слід для себе визначити основний напрямок. Та й роботодавець, побачивши таке резюме «майстра на всі руки», цілком може не захотіти перевіряти рівень його знань у всіх зазначених сферах.

  Тому, позиціонуючи себе готовим до будь-якої праці, складайте все ж правильне резюме категорії «Інші пропозиції», на яке потенційний наймач може звернути пильнішу увагу. Рекомендації для правильного резюме категорії «Інші пропозиції» досить прості. Основними вимогами для цього документа є такі моменти, як:

  • акцент в резюме на певну спеціальність;
  • розумний обсяг тексту;
  • відсутність докучливих, порожніх, шаблонних фраз;
  • конкретні приклади, що підтверджують ваш професіоналізм;
  • супровідний лист, на текст якого може одразу звернути увагу роботодавець.

  Якраз в цьому листі, можливо, і варто уточнити свою готовність до виконання різної роботи, не перевантажуючи цим власне резюме.

  Шукаєте персонал?

  Срочно Требуются!

  Кожен день - свіжі вакансії!

  срочно требуются

  Часто шукають

  ↑ Вгору