Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Заблокирована

Юрист

15 000 грн.
 31 мая 2017   Киев  
ФИО: Чоловський Денис
Возраст: 27 лет
Пол мужской
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Опыт работы

Должность: Головний спеціаліст
Период: 15 Ноябрь 2016 − 31 Май 2017 гг. ( 6 месяцев)
Компания: Міністерство юстиції України
Обязанности:
Должность: Провідний спеціаліст
Период: 11 Декабрь 2015 − 15 Ноябрь 2016 гг. ( 11 месяцев)
Компания: Головне територіальне управління юстиції міста Києва
Обязанности:  Забезпечення виконання рішень колегій, наказів, завдань Головного територіального управління юстиції у місті Києві та Міністерства юстиції з питань правової освіти населення з дотриманням встановлених строків, звітує про виконання запланованих заходів тощо;  Забезпечення виконання рекомендацій Головного територіального управління юстиції у місті Києві та рекомендацій, наданих за результатами проведення засідань Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та Київської міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення;  Перевірка стану правової освіти в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих органах виконавчої влади, територіальних органах центральних органів виконавчої влади, державних господарських об'єднаннях, на державних підприємствах, в установах та організаціях, навчальних закладах;  Здійснення перевірки діяльності районних управлінь юстиції у м. Києві з питань правової освіти;  Надання методичної та практичної допомоги районним управлінням юстиції у м. Києві з питань правової освіти населення;  Контроль за виконанням районними управліннями юстиції у м. Києві постанов, колегій, наказів та завдань Головного територіального управління юстиції у місті Києві з питань правової освіти;  Здійснення через засоби масової інформації та сайт Головного територіального управління юстиції у місті Києві інформування населення з питань держави і права, захисту прав і свобод людини, чинного законодавства та діяльності органів та установ юстиції тощо.
Должность: Провідний спеціаліст
Период: 1 Январь 2015 − 10 Ноябрь 2015 гг. ( 10 месяцев)
Компания: Голосіївське районне управління юстиції у м. Києві
Обязанности:  Участь в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань;  Розробка пропозицій, комплексів заходів, планів тощо, що стосуються розвитку напряму своєї діяльності;  Забезпечення координації та методичного керівництва на певній ділянці одного з напрямів роботи відповідного підрозділу центрального органу виконавчої влади;  Підготовка проектів рішень та пропозиції на виконання доручень керівництва, бере участь у підготовці проектів нормативних та організаційно-методичних документів. Здійснення проведення експертизи документів, що стосуються відповідного напряму роботи підрозділу і належать до його компетенції.  Підготовка відповідної інформацію про результати цієї роботи, проекти відповідей на звернення та заяви, що надійшли для розгляду до відповідного підрозділу центрального органу виконавчої влади.  Контроль, аналіз та оцінка стану справ на відповідній ділянці роботи.
Должность: Викладач права
Период: 1 Октябрь 2014 − 31 Август 2015 гг. ( 11 месяцев)
Компания: Київський кооперативний інститут бізнесу і права
Обязанности:
Должность: Заступник начальника
Период: 3 Декабрь 2013 − 11 Март 2014 гг. ( 3 месяца)
Компания: Заступник начальника відділу у ТОВ «ЕпіцентрК»;
Обязанности:  Формування замовлення товару постачальнику;  Контроль та аналіз товарного запасу у розрізі груп, підгруп, виявлення товарів без руху;  Участь в інвентаризації;  Підготовка планової та поточної звітності;  Організація роботи відділу, робота з персоналом;  Надання оперативної інформації покупцю;

Образование

Учебное заведение: Хмельницький університет управління та права
Период обучения: 1 Октябрь 2008 − 26 Июль 2013 гг. (4 года 9 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: Юрист

Дополнительная информация

Язык: вільно володію українською та російською мовами, англійська – базовий рівень. Рідна мова – українська.  • Базовый
Увлечения, интересы, умения: Дисциплінований, комунікабельний, маю хороше почуття гумору, доброзичливий, здатен до креативного мислення, відповідальний, працьовитий, швидко адаптуюсь до нових умов праці, характер спокійний, врівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано. Маю водійське посвідчення категорії «А»,«В», «С1», «С». Автомобілі, спорт, музика, рибальство, психологія.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

похожие резюме

↑ Наверх