UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Апаратник одержання сульфату амонію

Апаратник одержання сульфату амонію

3-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде технологічний процес одержання сульфату амонію на агрегатах з годинною продуктивністю до 1,5 т під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Визначає кислотність ванни. Подає маточний розчин на центрифуги під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Стежить за процесом фугування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.

Повинен знати: основи технологічного процесу одержання сульфату амонію; принцип роботи устаткування, що обслуговується; властивості коксового газу та сірчаної кислоти; слюсарну справу.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


4-й розряд

- у разі ведення технологічного процесу одержання сульфату амонію на агрегатах з годинною продуктивністю понад 1,5 т під керівництвом апаратника вищої кваліфікації.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання сульфату амонію 3 розряду не менше 1 року.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде технологічний процес одержання сульфату амонію на агрегатах з годинною продуктивністю до 1,5 т. Підтримує постійний опір сатуратора, решофера, пастки, задану температуру та кислотність ванни, сатуратора. Подає кислоту та маточний розчин зі збірників. Аналізує маточний розчин. Стежить за роботою насосів, центрифуг, кристалізаційного агрегата, безсатураторної установки, конденсаторів, пароежекторних вакуум-насосів, зовнішніх збірників, відстійників; стежить за операцією сушіння в киплячому шарі. Контролює та регулює процес газової ажитації. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується, веде технічну документацію.

Повинен знати: технологічний процес одержання сульфату амонію; будову та правила технічної експлуатації сатураторів, абсорберів і кристалізаційних агрегатів безсатураторних установок, підігрівачів, пасток, центрифуг, агрегатів для сушіння сульфату амонію, гідрозатворів, відцентрових насосів, пароежекторних вакуум-насосів, замкових пристроїв; кристалоприймачів; спосіб визначення вмісту вільної кислоти в маточному розчині; вимоги до якості сульфату амонію.

Кваліфікаційні вимоги. Вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання сульфату амонію 4 розряду не менше 1 року.


6-й розряд

- у разі ведення технологічного процесу одержання сульфату амонію на агрегатах з годинною продуктивністю понад 1,5 т.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання сульфату амонію 5 розряду не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору