Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робiтники
  4. Розливальник хімічної продукції

Розливальник хімічної продукції

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Розливає пек, сірку, нафталін в різні ємкості. Готує ємкості та форми до розливання пеку, сірки, нафталіну. Відбирає проби для аналізів. Вивантажує нафталін, що охолонув, з форм, завантажує його у вагонетки, відвозить на склад та штабелює його. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується.

Повинен знати: правила розливання пеку, сірки, нафталіну; фізико-хімічні властивості пеку, сірки, нафталіну; схему комунікацій; вимоги державних стандартів до якості ємкостей; правила поводження з шкідливими та отруйними продуктами; основи слюсарної справи.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Розливає пек. сірку, нафталін із напірного баку, збірника та інших ємкостей у виливниці, автодозатори, ванни охолодження, пековози, вагони, термоцистерни, у ванни на сита. Стежить за випуском та наповненням апаратури хімічною продукцією, за додержанням нормального обігрівання апаратури, комунікацій, станом транспорту, запірної апаратури, трубопроводів. Регулює подавання пари. Підтримує заданий режим роботи апаратури. Обслуговує основне та допоміжне устаткування. Виймає брикети нафталіну, сірки. Здійснює подавання пеку в бункер. Змащує механізми та очищує сита.

Повинен знати: будову та правила технічної експлуатації транспортерів, сіркоприймачів, напірних баків, розливальної машини, конденсаційного горщика; вимоги державних стандартів до якості хімічних продуктів; слюсарну справу.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розливальника хімічної продукції 2 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору