Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Розтягальник металосіток

Розтягальник металосіток

4-й розряд

Завдання та обов’язки. Розбирає та збирає розтяжну машину, установлює та знімає з валів машини безперервне полотно сіток для целюлозно-паперового виробництва, витягує та вирівнює полотно сітки з використанням спеціального пристрою під керівництвом розтягальника вищої кваліфікації. Підбирає скалки (труби) за довжиною та шириною згідно з сіткою, що обробляється. Скручує сітку на скалку. Закріплює кінці скалок. Обгортає сітку спеціальним пакувальним та водонепроникним папером. Налагоджує та ремонтує розтяжну машину в процесі роботи.

Повинен знати: будову, правила налагодження та способи перевірки на точність розтяжної машини, що обслуговується; будову спеціальних пристроїв, що використовуються для шліфування та фіксації сітки; призначення та умови використання контрольно-вимірювального інструменту; технічні вимоги до намотування сіток на скалку.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Витягує та вирівнює полотно сітки з застосуванням спеціального пристрою. Розтягує полотно сітки з візуальною перевіркою швів та загального стану. Розбирає та збирає розтяжну машину. Установлює та знімає з валів машини безперервне полотно сітки для целюлозно-паперового виробництва. Шліфує полотно металевих сіток зі зніманням шару в межах 25 — 30 мк (мікрон) із застосуванням шліфувального пристрою. фіксує (рівномірно підігріває) комбіновані сітки з капроновим моноволокном.

Повинен знати: конструкцію та кінематичні схеми розтяжних машин, конструкцію спеціальних пристроїв, що застосовуються для шліфування та фіксації сіток; будову контрольно-вимірювального інструменту; процес установлення, обробки та знімання сітки з машини; величину та кількість підтягувань для сіток залежно від її довжини, сорту та номеру сіток; фізико-механічні властивості дроту та капронового моноволокна.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розтягальника металосіток 4 розряду не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору