UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби

Інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби

Завдання та обов’язки. Розробляє режими роботи мереж і окремих вузлів мереж у зв’язку із зміною умов роботи устаткування. Проводить розрахунки і видає службам та районам мереж відомості про максимально можливі струми навантаження і рівні напруг, рівні температур і тиску теплоносія в основних теплових мережах, схеми мереж на літній і зимовий періоди енергопостачання. Складає нормальні схеми електромереж. Розслідує випадки неякісного енергопостачання споживачів і дає рекомендації диспетчерам щодо зміни режимів роботи мережі. Веде контроль за фактичним виконанням заданих режимів роботи основного устаткування мереж.

Складає графіки планового вимкнення устаткування. Бере участь у розробленні заходів щодо підвищення надійності роботи устаткування, зниження втрат енергії в мережах, скорочення витрат енергії на власні потреби. Бере участь у роботі комісій з розгляду перспективних планів розвитку мереж. Підготовляє і представляє в органи вищого рівня матеріали про обсяги завантаження високовольтних ліній і трансформаторів, трубопроводів, котельних, про роботу апаратури частотного розвантаження і регулювання частоти й напруги в електричних мережах, температури і тиску теплоносія. Бере участь у роботі з атестації робочих місць.

Повинен знати: постанови, накази органів вищого рівня; розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо режимів роботи мереж; Правила технічної експлуатації електричних станцій та мереж; виробничі, посадові інструкції; будівельні норми й правила (у межах для даної посади); Правила влаштування електроустановок; характеристики і принципи дії основного устаткування мереж, окремих дільниць і підстанцій, котельних, пристроїв і приладів захисту, автоматики, блоківок, регулювальних пристроїв і засобів зв’язку; принципову електричну (теплову) схему підприємства мереж; методи розрахунків роботи мереж і струмів короткого замикання, статичної і динамічної стійкості; передовий виробничий досвід за профілем своєї діяльності; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з режимів оперативно-диспетчерської служби I категорії — не менше 2 років.

Інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби I категорії: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з режимів оперативно-диспетчерської служби II категорії: для магістра — не менше 1 року, спеціаліста — не менше 2 років.

Інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби II категорії: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з режимів оперативно-диспетчерської служби — не менше 1 року.

Інженер з режимів оперативно-диспетчерської служби: повна вища технічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору