UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Електромонтер з обслуговування гідроагрегатів машинного залу

Електромонтер з обслуговування гідроагрегатів машинного залу

VI група кваліфікації

Завдання та обов’язки. Здійснює експлуатаційне обслуговування гідроагрегатів, трансформаторів та іншого технологічного устаткування, забезпечує їхню безаварійну й економічну роботу на гідроелектростанціях з гідроагрегатами одиничною потужністю 200 тис. кВт і вище. Проводить: пуск, зупинку генераторів в пристроях збудження; перемикання в головній схемі, схемі власних потреб, схемах вторинної комутації, релейного захисту і автоматики. Ліквідує аварійні ситуації. Виявляє і усуває несправності в роботі електроустаткування.

Повинен знати: будову, принцип роботи і технічні характеристики гідроагрегатів, трансформаторів, перетворювальних пристроїв та допоміжного електроустаткування; електричні схеми, будову й принцип роботи засобів вимірювань, захистів гідроагрегатів і трансформаторів, системи сигналізації; допустимі відхилення параметрів устаткування, що обслуговується; техніко-економічні показники роботи гідроагрегатів; основи електротехніки, гідроенергетики.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування електроустаткування електростанцій V групи кваліфікації або іншої технологічно суміжної (спорідненої) професії V групи кваліфікації — не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору