Завдання та обов’язки. Керує роботою дільниці технічного контролю ГНС. Здійснює контроль за якістю виконаних робіт при наповненні газом балонів, ремонті і технічному огляді балонів та інших ємкостей, виготовленні запасних деталей ремонтно-механічним цехом, керуючись при цьому Правилами безпеки систем газопостачання України (ПБСГУ) та іншими нормативними документами, а також контролює оформлення документації на прийняту і забраковану продукцію.
Перевіряє стан верстатного обладнання, що знаходиться в експлуатації, інструменту, пристроїв, а також контролює додержання технологічних процесів під час ремонту і наповнення балонів газом. Виконує перевірку умов зберігання обладнання на складах КВП, а також термінів проведення планово-запобіжного ремонту обладнання, технічного огляду резервуарів і балонів для скрапленого газу. Повідомляє негайно керівництво ГНС про всі випадки повернення балонів з витоком газу, претензії (скарги) на невідповідність маси газу в балонах, автоцистернах масі, яка вказана в накладній. Інформує керівництво ГНС про недоліки в організації виробництва в цехах, порушення технологій наповнення балонів газом та їх ремонту, про дефекти, які виявлені при ремонті балонів, і невживання заходів керівництвом цехів і дільниць щодо ліквідації недоліків.
Бере участь у комісії з приймання обладнання, приладів контролю, що надходять на ГНС від заводів-постачальників. Бере участь у комісії з складання рекламацій на забраковану продукцію. Проводить під керівництвом начальника ГНС роботу у всіх цехах щодо впровадження і подальшого удосконалення системи бездефектного ремонту обладнання, контролю якості наповнення балонів і автоцистерн газом. Бере участь у розробленні технологічних інструкцій на ремонт балонів, заповнення газом балонів і автоцистерн. Веде встановлену технічну документацію.
Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються діяльності дільниці; Правила безпеки систем газопостачання України ; технологію виробництва скрапленого газу; обладнання станції та правила його експлуатації; технологію наповнення балонів і автоцистерн скрапленим газом; технологію ремонту балонів і обладнання ГНС; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією у газовому господарстві не менше 2 років.