UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керiвники
  4. Начальник вiддiлу пiдсобних виробництв

Начальник вiддiлу пiдсобних виробництв

Завдання та обов’язки. Забезпечує організацію виробництва з виготовлення нетипових або несерійних конструкцій, виробів, вузлів, напівфабрикатів, підвищення технологічної готовності матеріалів. Здійснює координацію роботи підсобних виробництв. Розробляє пропозиції щодо розвитку власного виробництва; визначає потребу в капітальних вкладеннях на будівництво нових, реконструкцію і модернізацію діючих підприємств; готує висновки щодо документації з проектування будівництва і реконструкції підсобних виробництв.

Розробляє пропозиції щодо вдосконалення системи госпрозрахункових відносин між підприємствами і будівельно-монтажною організацією. Бере участь у розробленні річних і квартальних бізнес-планів, планів упровадження нової техніки та оргтехзаходів, розміщенні замовлень на виготовлення устаткування, інструментів і технологічного обладнання. Проводить аналіз господарської діяльності підсобних підприємств. Здійснює контроль за розробленням і виконанням оперативних планів робіт підприємств, своєчасним забезпеченням їх технічною документацією для виготовлення будівельних конструкцій, деталей, нетипового устаткування, списанням будівельних матеріалів тощо.

Керує роботою, спрямованою на економію матеріальних ресурсів, ефективність використання сировини, матеріалів, паливних та енергетичних ресурсів в підсобних виробництвах. Бере участь у розробленні колективного договору та виконанні його заходів. Керує працівниками відділу.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з питань виробничого планування й оперативного управління виробництвом; спеціалізацію підприємств і виробничий зв’язок між ними; номенклатуру продукції, що випускається, види робіт (послуг), що виконуються; основи технології виробництва; організацію складського господарства, транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві; організаційну техніку та засоби механізації оперативного обліку та регулювання процесів виробництва; основи економіки, організації виробництва, праці й управління; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору