Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керiвники
  4. Начальник кошторисно-договiрного вiддiлу

  Начальник кошторисно-договiрного вiддiлу

  Завдання та обов’язки. Керує підготовкою й оформленням контрактів (договорів) з капітального будівництва із замовниками, субпідрядними та іншими організаціями. Організовує контроль за правильністю розрахунків із замовниками і субпідрядними організаціями за виконані будівельно-монтажні роботи. Забезпечує перевірку й узгодження кошторисної документації, що передається замовником, договірних цін, калькуляцій вартості матеріалів, транспортних схем тощо. Бере участь у складанні планово-розрахункових цін на будівельні матеріали і конструкції, транспорт, комунальне та інше обслуговування, а також відпускних цін на продукцію, що виготовляється підрозділами будівельної організації.

  Разом з іншими відділами здійснює розрахунки економічної ефективності впровадження нової техніки і технології, раціоналізаторських пропозицій та винаходів. Організовує претензійну роботу зі стягнення пені та штрафів у разі порушення замовниками, субпідрядними організаціями або постачальниками договірних зобов’язань. Бере участь в оформленні фінансування об’єктів власного будівництва, у складанні звітів щодо діяльності будівельної організації, розробленні колективного договору та виконанні його заходів. Керує працівниками відділу.

  Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що визначають діяльність будівельної організації; правила проведення торгів (тендерів), укладання контрактів (договорів); порядок ціноутворення й складання кошторисної документації, відкриття та оформлення фінансування капітальних вкладень; основи технології будівельного виробництва; основи економіки та організації виробництва, праці й управління; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й охорони навколишнього середовища.

  Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору