Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Ізолювальник-плівочник

Ізолювальник-плівочник

3-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує прості роботи під час антикорозійної плівкової ізоляції.

Повинен знати: види та основні властивості спеціальних сумішей; способи приготування +рунтувальних і шпаклювальних спеціальних сумішей з нанесенням їх на прямолінійну поверхню.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи лицювальником синтетичними матеріалами 2 розряду не менше 1 року.

Приклади робіт. Приготування спеціальних фарбувальних сумішей на перхлорвінілових і бакелітових основах і з розчинів органічних смол та сополімерів. Нанесення шпаклювальних і фарбувальних спеціальних сумішей пензлем на прямолінійні поверхні. Покривання поверхні тканинами, просоченими бакелітовими лаками.


4-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує роботи середньої складності під час антикорозійної плівкової ізоляції.

Повинен знати: вимоги до якості спеціальних сумішей; способи нанесення пензлем шпаклювальних, +рунтувальних і фарбувальних сумішей на циліндричні та конічні поверхні, а також на поверхні будівельних конструкцій; способи обклеювання склотканиною та тканинами на основі хімічного волокна з сумішей, виготовлених із синтетичних смол.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи ізолювальником-плівочником 3 розряду не менше 1 року.

Приклади робіт. Нанесення пензлем спеціальних сумішей на зовнішні та внутрішні поверхні циліндричної та конічної апаратури, а також конструкції. хрунтування та шпаклювання поверхні складної конфігурації. Перевіряння плівкового покриття детектором. Нанесення пензлем спеціальних сумішей на внутрішні поверхні труб, хрестовин та трійників. Антикорозійне фарбування та обмазування закладних деталей. Обклеювання поверхні склотканиною та тканинами на основі хімічного волокна з сумішей, виготовлених із синтетичних смол.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує складні роботи під час антикорозійної плівкової ізоляції.

Повинен знати: способи нанесення спеціальних сумішей за допомогою механізмів, а також пензлем на поверхні складної конфігурації; режим полімеризації етинолового та режим затвердіння бакелітового покриття; будову фарбувальних агрегатів; вимоги до якості плівкової ізоляції усіх видів.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи ізолювальником-плівочником 4 розряду не менше 1 року.

Приклади робіт. Нанесення спеціальних плівкових речовин механізованим способом на зовнішні та внутрішні поверхні апаратури складної конфігурації, труб, хрестовин і трійників, а також будівельних конструкцій. Полімеризація етинолового та затвердіння бакелітового покриття.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору