UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Головний енергодиспетчер

Головний енергодиспетчер

Завдання та обов’язки. Оформлює погодження й затвердження схем нормального та аварійного живлення контактної мережі, ліній автоблокування й зовнішнього електропостачання з їх наступним коректуванням і контролем. Розробляє інструкції про взаємовідносини з диспетчерами енергосистем, межі відповідальності між об’єктами електрифікації та енергетики залізниць і енергосистем.

Вирішує з енергосистемами й об’єднаними диспетчерськими управліннями Міненерго всі питання оперативного управління, керування пристроями електропостачання споживачів у межах залізниці. Оформлює погодження погодинних змін схем зовнішнього електропостачання для виконання планових або невідкладних робіт, контролює своєчасне поновлення нормальних схем. Веде облік випадків пошкоджень і браку в роботі, а також затримань поїздів з вини енергогосподарства, порушень трудової дисципліни. Організовує проведення технічного навчання. Вивчає і впроваджує передовий досвід у практику роботи енергодиспетчерів.

Повинен знати: інструкцію енергодиспетчера залізниці; правила технічної експлуатації електропристроїв споживачів; правила техніки безпеки під час експлуатації електроустановок споживачів; правила й інструкції з охорони праці під час експлуатації тягових підстанцій, контактної мережі, автоблокування, енергетики та огляду дахового обладнання, електрорухомого складу; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Правила безпеки для працівників залізничного транспорту на електрифікованих лініях ; правила та інструкції технічного обслуговування пристроїв тягових підстанцій, контактної мережі, електропостачання СЦБ та енергетики; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію про порядок відновлення пошкодженої контактної мережі на електрифікованих дільницях залізниць; Положення про розслідування та облік нещасних випадків; Закон України “Про залізничний транспорт” ; основи економіки, організації праці й управління; основи трудового законодавства України; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту України ; Положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на посаді старшого енергодиспетчера не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору