UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник бази інженерно-геологічної з земляного полотна

Начальник бази інженерно-геологічної з земляного полотна

Завдання та обов’язки. Організовує нагляд за станом високих і нестійких насипів, глибоких виїмок, дільниць земляного полотна, що розташовані на зсувних, обвальних та інших складних ділянках. Виявляє ненадійні ділянки колії, розробляє заходи з підвищення їх стійкості. Виконує топографічні зйомки і інженерно-геологічні обстеження об’єктів, на яких виконуються невідкладним порядком протидеформаційні, скріплювальні та інші заходи. Контролює утримання і ремонт земляного полотна і його споруд та розробляє пропозиції з необхідних профілактичних і оздоровчих заходів. Бере участь у контролі та прийманні робіт з будівництва протидеформаційних споруд. Вивчає і аналізує роботу протидеформаційних споруд земляного полотна і розробляє пропозиції з підвищення їх надійності.

Розробляє першочергові проектні заходи щодо схильних до деформації і аварійних об’єктів земляного полотна і контролює їх виконання. Складає висновки щодо проектів стабілізації та посилення земляного полотна, що розроблені спеціалізованими організаціями. Керує виробничо-господарською діяльністю геологічної бази. Вирішує виробничо-господарські питання у межах наданих йому прав. Затверджує структуру і штат бази. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання стягнень на порушників трудової і виробничої дисципліни відповідно до чинного законодавства. Організовує впровадження передових методів праці. Проводить інструктаж з питань охорони праці.

Повинен знати: Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з поточного утримання земляного полотна залізниць України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію з утримання штучних споруд; Інструкцію з підготовки споруд колійного господарства і об’єктів водопостачання до льодоходу і пропуску весняних та зливових вод; законодавчі, нормативні і правові акти, що визначають основний напрямок економічного і соціального розвитку залізничного транспорту України; накази, вказівки, правила, положення, інструкції Укрзалізниці і залізниці, що стосуються діяльності геологічної бази; технологію виконання робіт; методи господарювання і управління підприємством; основи економіки, організації праці і управління виробництвом; основи трудового законодавства; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору