UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник вагону динамометричного

Начальник вагону динамометричного

Завдання та обов’язки. Забезпечує випробовування локомотивів в експлуатаційних умовах (нагрів електричних машин, використання сили тяги локомотивів в умовах зчеплення), проведення досліджень, спрямованих на узагальнення досвіду роботи кращих локомотивних бригад з економії палива, електроенергії на тягу поїздів і маневрову роботу, складання режимних карт і використання потужності локомотивів. Своєчасно проводить практичну перевірку розрахункових нормативів графіків руху поїздів. Організовує оброблення результатів дослідних поїздок. Забезпечує надійну роботу вагона. Контролює підготовку робочих місць для проведення досліджень.

Стежить за виконанням працівниками вагона Закону України “Про охорону праці” і трудового законодавства. Розробляє тематичні плани робіт вагона. Забезпечує складання технічних звітів на заключні роботи, а також розроблення рекомендацій щодо їх виконання, надає методичну допомогу для їх впровадження і складає звітність про їх виконання. Забезпечує працездатність обладнання вагона, своєчасну заміну застарілої і придбання сучасної контрольно-вимірювальної апаратури і обладнання. Стежить за своєчасним проведенням заводських, річних ремонтів та технічних ревізій вагона. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються роботи динамометричного вагона; перспективи технічного розвитку залізниці, будову і принципи роботи електровозів і тепловозів, що експлуатуються на залізниці, правила тягових розрахунків, організацію руху поїздів, інструкції з сигналізації та гальм, конструкцію і схему динамометричного вагона і його спеціального обладнання, правила його експлуатації, технічні вимоги, стандарти, технічні умови роботи, порядок оформлення технічної документації, організацію і методи проведення досліджень, порядок складання звітності, досвід передових підприємств з дослідних питань, основи економіки, організації праці і управління виробництвом, Закон України “Про залізничний транспорт” ; Статут залізниць України ; основи трудового законодавства; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 2 років, молодшого спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору