UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник колійної машини

Начальник колійної машини

Завдання та обов’язки. Забезпечує безперебійну і технічно правильну експлуатацію машини (рейкошліфувального поїзда), високу якість виправних, підбивальних, рихтувальних, щебенеочисних і баластувальних робіт та шліфування рейок. Контролює якість виконання робіт і дотримання технологічного процесу. Організовує і забезпечує своєчасне виконання встановлених завдань, сприяє підвищенню ефективності робіт, що виконуються. Бере участь в розробленні і погодженні графіку роботи, забезпечує виконання річних, квартальних і місячних планів, а також у складанні графіка планово-запобіжного ремонту машини (рейкошліфувального поїзда).

Організовує технічне обслуговування і ремонт машини (рейкошліфувального поїзда), бере участь у складанні заявок на запасні частини і матеріали, у розповсюдженні передових методів і прийомів праці з метою зниження витрат часу на виконання робіт. Контролює дотримання працівниками технологічної і трудової дисципліни. Бере активну участь в організації змагання, проводить технічні навчання. Керує робітниками машини. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни. Подає пропозиції начальнику залізниці щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання стягнень на порушників трудової і виробничої дисципліни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази і вказівки органів вищого рівня, керівні матеріали з організації обслуговування машин, поїзда; систему планово-запобіжного ремонту; конструктивні особливості, будову машини, правила експлуатації і ремонту, технологію виконання колійних робіт; Закон про залізничний транспорт України ; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкції з безпеки руху поїздів під час виконання колійних робіт; норми витрат матеріалів, видавання спецодягу; основи економіки, організації праці і управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією машиніста колійної машини не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору