UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник майстерні (дорожньої)

Начальник майстерні (дорожньої)

Завдання та обов’язки. Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності дорожньої майстерні. Визначає напрями її розвитку у формуванні фінансової, цінової, кредитно-банківської, податкової, соціальної та зовнішньоекономічної діяльності. Організовує роботу та ефективну взаємодію виробничих одиниць, цехів та інших підрозділів, направляє їх діяльність на досягнення високих темпів розвитку і удосконалення виробництва та продукції, підвищення продуктивності праці, ефективності виробництва і якості продукції на основі широкого впровадження нової техніки і прогресивної технології, організації праці, виробництва і управління.

Сприяє ефективній праці ремонтних робітників, зниженню собівартості ремонту. Аналізує результати роботи виробництва. Організовує облік, складання та своєчасне подання звітності про виробничу діяльність майстерні. Направляє діяльність персоналу на досягнення високих економічних та фінансових результатів. Забезпечує виконання програми оновлення продукції. Координує роботу майстрів. Організовує навчання робітників і перевірку знань з технології виробництва. Вживає заходів щодо забезпечення кваліфікованими кадрами майстерні, створює безпечні і сприятливі умови праці, забезпечує додержання вимог законодавства з охорони праці. Бере участь в роботі комісії з розслідування нещасних випадків на виробництві. Проводить заохочення працівників, які відзначились, і накладає дисциплінарні стягнення на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази і вказівки органів вищого рівня; методичні, нормативні документи та інші керівні матеріали з питань організації технічного обслуговування і ремонту рухомого складу; чинні положення про оплату праці; основи трудового законодавства України; основи економіки, організації праці і управління; Правила технічної експлуатації залізниць України ; передовий вітчизняний і світовий досвід проведення технічного обслуговування і ремонту рухомого складу, агрегатів і машин; правила внутрішнього трудового розпорядку; Закон України “Про залізничний транспорт” ; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору