UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник роз’їзду (зупинкового пункту)

Начальник роз’їзду (зупинкового пункту)

Завдання та обов’язки. Організовує і координує роботу всіх працівників роз’їзду відповідно до Правил технічної експлуатації залізниць України, Статуту залізниць України та інших керівних документів. Забезпечує безперервне приймання, відправлення і пропускання поїздів згідно з графіком руху поїздів та додержання правил охорони праці. Організовує роботу щодо підвищення рівня безпеки руху поїздів, додержання працівниками роз’їзду правил охорони праці. Проводить комісійні огляди станційних пристроїв, під’їзних колій згідно з нормативами і здійснює контроль за своєчасним усуненням виявлених недоліків. Контролює додержання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку і трудової дисципліни.

Бере участь у розслідуванні випадків браку у поїзній роботі, випадків виробничого травматизму і травмування сторонніх осіб в межах території роз’їзду. Організовує навчання працівників на технічних заняттях і бере особисту участь в їх навчанні. Контролює утримання робочих місць відповідно до вимог технічної експлуатації та виробничої санітарії і пожежної безпеки. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію з забезпечення безпеки руху поїздів під час виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту пристроїв СЦБ; Інструкцію з забезпечення безпеки руху поїздів під час виконання колійних робіт; порядок ліквідації аварійних ситуацій з небезпечними вантажами під час перевезень залізницями України; накази, вказівки і розпорядження органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації вантажної і поїзної роботи і перевезень пасажирів; технологічний процес і технічно-розпорядний акт роботи станції; правила перевезень вантажів, Технічні умови навантаження і кріплення вантажів; діючі положення про оплату праці і форми матеріального стимулювання; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією: для бакалавра — не менше 2 років, молодшого спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору