UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд

Начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд

Завдання та обов’язки. Керує діяльністю галузевої служби відповідно до чинного законодавства України. Визначає, формулює і координує всі види діяльності. Організовує роботу і ефективну взаємодію структурних підрозділів виробничо-господарської, соціально-побутової та фінансово-економічної діяльності служби. Визначає перспективний розвиток господарства цивільних споруд і водопостачання.

Забезпечує виконання планів, обов’язків перед державним бюджетом і банками. Розпоряджається згідно з встановленим порядком державним майном, закріпленим за службою. Затверджує плани, штатні розписи служби і узгоджує штати підлеглих структурних підрозділів, готує рішення відносно списання основних фондів, контролює здавання в оренду приміщень і виконання договірних зобов’язань, організовує отримання ліцензій на проведення певних робіт. Подає пропозиції щодо затвердження титульних списків капітального будівництва, кошторисів капітального ремонту.

Забезпечує огляд будівель та споруд. Бере участь у приймальних комісіях з приймання будівель після закінчення будівництва. Контролює передавання житлового фонду на баланс місцевих рад. Здійснює постійний контроль за експлуатаційними витратами. Здійснює приймання на роботу, переміщення та звільнення кадрів апарату служби, керівників структурних підрозділів відповідно до законодавства про працю і затвердженої посадової номенклатури; проводить роботу щодо зміцнення трудової і виробничої дисципліни. Контролює виконання правил і норм з охорони праці, дотримання працівниками правил роботи обладнання, технологічних процесів, протипожежної безпеки та екологічного стану у господарстві служби.

Організовує планування, облік та звітність про виробничу діяльність. Забезпечує додержання законності, використання правових засобів удосконалення управління. Подає пропозиції начальнику залізниці щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності служби та структурних підрозділів, накази і вказівки органів вищого рівня та інші керівні, методичні і нормативні матеріали; профіль, спеціалізацію і особливості структури господарства цивільних споруд, водопостачання; перспективи і тенденції технологічного, економічного і соціального розвитку галузі; Закон України “Про залізничний транспорт” ; Статут залізниць України ; Статут залізниці; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Кодекс законів про працю України ; основи економіки, організації праці і управління; порядок розроблення і затвердження планів виробничо-господарської діяльності підприємств; ведення обліку та звітності; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на посадах керівників нижчого рівня не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору