UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник служби вагонної

Начальник служби вагонної

Завдання та обов’язки. Визначає, планує і координує всі види діяльності вагонного господарства залізниці. Визначає напрями розвитку господарства у всіх видах діяльності. Організовує роботу і ефективну взаємодію всіх підрозділів вагонного господарства, направляє їх діяльність на досягнення високих темпів розвитку виробництва на основі широкого впровадження нової технології, організації праці, виробництва і управління, удосконалення господарського механізму. Направляє діяльність персоналу на досягнення високих економічних та фінансових результатів.

Забезпечує виконання програми ремонту та експлуатації вантажних вагонів, розвиток підсобно-допоміжної діяльності, виконання обов’язків перед державним бюджетом, постачальниками, замовниками і банками. Організовує виробничо-господарську діяльність вагонного господарства на основі застосування методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових та трудових витрат, максимальної мобілізації резервів виробництва шляхом досягнення високих техніко-економічних показників.

Затверджує плани, виробничі завдання, нормативи, ліміти, штатний розпис та кошторис експлуатаційних витрат для підрозділів згідно з затвердженими обсягами робіт. Затверджує титульні списки капітального будівництва, кошториси з капітального ремонту у межах лімітів, встановлених для цього. Видає в межах своєї компетенції накази, вказівки і розпорядження. Розподіляє та перерозподіляє обладнання і запасні частини між депо відповідно до їх потреб. Розпоряджається за встановленим порядком майном та коштами служби, складає замовлення на обладнання і матеріали.

Організовує роботу служби, вагонних депо і несе відповідальність за виконання задач, що передбачені чинним законодавством України, наказами і вказівками органів вищого рівня, залізниці. Вживає заходів щодо соціального захисту колективу. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: Закон України “Про залізничний транспорт” ; Статут залізниць України ; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Правила і інструкції з ремонту рухомого складу, Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Кодекс законів про працю України ; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; законодавчі, нормативні і правові акти, що визначають напрями технічного, економічного і соціального розвитку України в галузі залізничного транспорту, правила технології і організації перевізного процесу, охорони праці, основи економіки, організації праці і управління, правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на посадах керівників нижчого рівня для магістра — не менше 2 років, спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору