UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник центру з обробки перевізних документів

Начальник центру з обробки перевізних документів

Завдання та обов’язки. Організовує роботу з контролю за своєчасним і повним надходженням перевізних документів та звітів від станцій у технологічний центр, за правильним їх оформленням і визначенням провізних платежів на станції. Забезпечує якісне оброблення документів, повноту нарахувань та стягнень платежів, що належать залізниці, зборів і штрафів, правильну та повну підготовку і передавання інформації на інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ). Контролює отримання від інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) достовірної фінансової і статистичної звітності. Забезпечує своєчасне подання фінансовій службі та інформаційно-статистичному центру встановленої звітності.

Вживає заходів щодо погашення відправниками і одержувачами вантажу дебіторської заборгованості за перевезення вантажу та вантажобагажу. Організовує роботу технологічного центру відповідно до типового технологічного процесу та інструкцій з оброблення перевізних документів, затверджених Укрзалізницею. Інструктує працівників станцій і технологічного центру з оформлення перевізних документів, документів з додаткових зборів і штрафів і нарахування провізних платежів. Здійснює контроль за дотриманням працівниками центру заходів пожежної безпеки і виробничої санітарії. Подає пропозиції щодо заохочення працівників центру або накладання стягнень на порушників виробничої і трудової дисципліни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази та вказівки органів вищого рівня, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з оброблення перевізних документів; правила перевезень вантажів; технологічний процес роботи станцій; технологічний процес роботи товарних контор станцій і технологічного центру з оброблення перевізних документів; Інструкцію з ведення станційної звітності; інструкції з оформлення перевізних документів; порядок складання фінансової і статистичної звітності; Закон України “Про залізничний транспорт” ; Статут залізниць України ; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; основи економіки, організації виробництва, праці і управління; основи трудового законодавства; правила внутрішнього трудового розпорядку; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору