UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Ревізор вагового господарства

Ревізор вагового господарства

Завдання та обов’язки. Розробляє і погоджує з місцевими центрами стандартизації і метрології річний графік ремонтів, державної і відомчої перевірки ваговимірювальних приладів та зразкових засобів контролю за ними. Планує потребу нових ваговимірювальних приладів та зразкових засобів контролю за ними на станціях залізниць, під’їзних коліях підприємств підвідомчої дільниці залізниці. Організовує роботу і керує ваговими бригадами і робітниками, які зайняті виконанням ремонтних і перевірювальних робіт на станціях залізниць і під’їзних коліях підприємств.

Забезпечує своєчасність і контролює якість виконання монтажу, ремонту, перевірки та тарування ваговимірювальних приладів. Контролює забезпечення вагових майстерень інвентарем, матеріалами та інструментами, а також раціональне і правильне використання вагонів-вагових майстерень, вагонів-лабораторій, вагоперевірочних вагонів, вживає заходів до своєчасного їх пересування до місць виконання робіт за встановленими термінами. Проводить навчання щодо підвищення технічних знань і рівня кваліфікації слюсарів з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, машиністів вагоперевірочних вагонів та їх помічників.

Інструктує робітників, що зайняті експлуатацією вагових приладів, і контролює виконання ними правил і інструкцій з утримання і користування ваговими приладами на залізничних станціях і під’їзних коліях. Складає звітність за встановленими формами. Бере участь у підбиранні і розставлянні робітників. Інструктує, проводить навчання і контролює дотримання робітниками правил і норм охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Повинен знати: конструкцію і принципи роботи ваговимірювальних приладів, що застосовуються для переважування вантажів, які перевозяться залізничним та автотранспортом; правила монтажу, ремонту, регулювання та тарування ваговимірювальних приладів; державні стандарти на методи і засоби перевірки ваг; накази, вказівки, інструкції, нормативні матеріали та інші керівні документи згідно з колом обов’язків; встановлені форми звітності і порядок їх складання; економіку і організацію виробництва; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію про порядок і технологію зважування вантажів, утримання і технічне обслуговування вагових приладів на залізницях України; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Правила техніки безпеки і виробничої санітарії, пожежної безпеки на залізничному транспорті; Статут залізниць України ; основи трудового законодавства; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору