Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Ревізор з безпеки руху

Ревізор з безпеки руху

Завдання та обов’язки. Систематично контролює виконання працівниками постанов і розпоряджень органів вищого рівня з питань безпеки руху. Проводить ревізії і перевірки роботи з питань безпеки руху. Перевіряє стан безпеки руху, виконання нормативно-технічної документації з безпеки руху, якість технічного навчання та інструктажу працівників. Перевіряє дотримання правил безпеки руху під час розпуску вагонів на сортувальних гірках, дотримання правил безпеки руху під час роботи з небезпечними вантажами.

Перевіряє стан технічних засобів, рухомого складу та іншого залізничного обладнання і виконання технологічних процесів роботи. Бере участь в раптових перевірках виконання службових обов’язків працівниками, які пов’язані з рухом поїздів і маневровою роботою, робить відповідні записи у книгу “Ревізорських вказівок”. Бере участь в розслідуванні транспортних подій та порушень в роботі, що можуть привести до транспортних подій, веде їх облік і аналіз, контролює розроблення та виконання заходів щодо їх запобігання. Контролює впровадження технічних засобів, що підвищують безпеку руху.

Контролює і надає допомогу в роботі громадських інспекторів з безпеки руху. Дає вказівки посадовим особам з питань безпеки руху. Готує пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, які здійснили дії, що погрожують безпеці руху. Вимагає від посадових осіб матеріали, усні та письмові пояснення з питань порушень безпеки руху.

Повинен знати: Закон про залізничний транспорт України ; Закон про охорону праці ; Статут залізниць України ; Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України та інші нормативно-правові акти, які регламентують вимоги з безпеки руху поїздів та автотранспорту; методичні, нормативні та інші керівні матеріали, постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; правила виробничої і трудової дисципліни; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Старший ревізор з безпеки руху: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи на посаді ревізора з безпеки руху — не менше 2 років. Ревізор з безпеки руху: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — стаж роботи на посаді, пов’язаній з безпекою руху не менше 2 років, молодшого спеціаліста — не менше 3 років.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору