UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Технічні службовці
  4. Оператор бюро інформації про підхід і прибуття вантажів

Оператор бюро інформації про підхід і прибуття вантажів

Завдання та обов’язки. Приймає і передає найближчим залізничним станціям інформацію про підхід вантажу з розшифруванням за отримувачами вантажу. Своєчасно сповіщає отримувачів вантажу про прибуття вантажу. Веде облікові журнали і книги, заповнює їх на підставі облікових і звітних документів. Сортує та групує вантажні документи на вантажі, що надійшли, і записує номери накладних і найменування отримувачів вантажу в книгу інформації та повідомлень. Передає оперативні накази на лінійні залізничні станції. Реєструє повідомлення, що передали телефоном, в книгу телефонограм. Робить запит, за вимогою отримувача багажу, на залізничну станцію відправляння щодо причин затримки вантажу на шляху прямування.

Повинен знати: положення, інструкції, розпорядження та інші керівні матеріали в межах своїх обов’язків; порядок приймання і передавання інформації про підхід і прибуття вантажу; форми вантажних перевізних документів; форми добової звітності і порядок її оброблення; правила заповнення телеграм і телефонограм; порядок роботи на друкувальних та обчислювальних машинах, ЕОМ; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила виробничої і трудової дисципліни; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору